Haber

Kahvaltıya Kocaali damgası.

  • PDF

Kahvaltıya Kocaali damgası.

Kocaali’nin yer aldığı 8. Salonda fuarın ikinci günü sabah erken saatlerde düzenlenen yöresel kahvaltı programı ile başladı. Tescilli Kocaali Kestane Balı, Sakarya kahvaltı standının gözdesi oldu.

Devamını oku...

Salı, 29 Ocak 2013 14:48 tarihinde güncellendi

Vali Büyük Kocaali’ye övgüler yağdırdı.

  • PDF

Vali Büyük Kocaali’ye övgüler yağdırdı.

Eşi Emine Hayriye Büyük ile birlikte Tüyap Fuar Alanı Salon 8a da bulunan Kocaali standını ziyaret eden Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Kocaali’nin tanıtım için hazırlanan materyaller ve tanıtım ürünlerinin seçimi konusundaki başarısına övgüler yağdırdı.

Devamını oku...

Salı, 29 Ocak 2013 14:49 tarihinde güncellendi

Turizm için yatırım şart.

  • PDF

Turizm için yatırım şart.

Ak Parti Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam, Ak Parti Kocaali İlçe Başkanlığı’nın daveti üzerine Kocaali’ye gelerek turizm bölgesinde incelemelerde bulundu. Yatırım ihtiyacının öncelikli olduğu Atatürk Caddesi ve Yalı Mahallesi Kültür Caddesi üzerinde incelemelerde bulunan Milletvekili İslam, Kocaali’ye verilecek yatırım desteğinin ilçeye canlılık kazandıracağını söyledi.  

Devamını oku...

Perşembe, 19 Temmuz 2012 15:55 tarihinde güncellendi

Turizmci gözüyle Kocaali.

  • PDF

Turizmci gözüyle Kocaali.

Kocaali öğretmenler sitesinin 32 yıllık sakinlerinden ve site kurucularından emekli Milli Eğitim Müfettişi Mehmet Cavit Alparslan, gazetemiz Kocaali Temsilcisi Erman Cinasoğlu ile bir araya geldi. 1980 yılından bu yana her yıl en az altı ay Kocaali’de yaşadığını belirten Alparslan, Kocaali’nin son yıllarda önemli mesafe kat ettiğini ve ilçenin yeni bir yüz kazandığını ifade etti. 

Devamını oku...

Perşembe, 19 Temmuz 2012 15:52 tarihinde güncellendi

Alandere’de Kur’an ziyafeti.

  • PDF

Alandere’de Kur’an ziyafeti.

Kocaali Alandere Mahallesi Muhtarlığı ve Alandere Camii Derneği tarafından Mevlid-i Şerif ve Hatim programı düzenlendi. Mahalle meydanında yaklaşık üç saat süren Kur’an ziyafetine yaklaşık 1200 kişi katıldı.

Devamını oku...

Perşembe, 19 Temmuz 2012 15:49 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler