Zaman Birlik Zamanı.

  • PDF

Zaman Birlik Zamanı.

İlçedeki kurum ziyaretlerini tamamlanma aşamasına getiren CHP Kocaali İlçe Teşkilatı ziyaret seriyi siyasi parti ilçe teşkilatları ile sürdürdü. Ak Parti İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Murat Altuntaş ve üst kurul üyeleri ardından Saadet Partisi İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek parti yöneticileri ile bir araya geldi. Ziyaretlerde konuşan Başkan Altuntaş birlik mesajları verdi.

Taş üstüne taş konulacaksa
Cengiz Murat Altuntaş başkanlığında ziyaretlerine hız kazandıran CHP Kocaali İlçe Teşkilatı geçtiğimiz hafta içi siyasi parti teşkilatlarına misafir oldu. İlk olarak Ak Parti Kocaali İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Altuntaş ve üst kurul üyeleri ardından Saadet Partisi İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek parti yönetimi ile bir araya geldi. Ak Parti İlçe Teşkilatı’na gerçekleştirilen ziyarette İlçe Başkanı Basri Burak Ak, Belediye Başkanı Ahmet Acar, Belediye Meclis Üyesi Süleyman Yalçın ve teşkilat üyeleri tarafından karşılanan CHP Kocaali yönetimi yaklaşık yarım saatlik görüşmenin ardından parti binasından ayrıldı. Konuşmasında Kocaali’nin hizmet alımı konusunda üzerlerine düşen her görevi seve seve yerine getireceklerini vurgulayan CHP İlçe Başkanı Murat Altuntaş Ak Parti İlçe Başkanı Basri Burak Ak, Yönetim Kurulu Üyesi Osman Emanet ve Ak Parti İlçe Teşkilatı’nın ana kadrosundan çok sayıda yönetici ile aynı çatı altında ve eş zamanlı çalıştıklarını ve o dönemlerde Kocaali için ilkleri başardıklarını söyledi. Altuntaş “Öncelikle yeni yönetim ve yeni hizmet binanızın hayırlı olmasını diliyoruz. Şimdiye kadar olan dönemde Kocaali’nin hizmet alımı konusunda kat ettiği mesafe ortada. Bundan sonrasını değerlendirecek olursak, eğer ilçeye bir hizmet kazandırılacak, taş üstüne taş konulacaksa, teşkilat olarak iktidar ve muhalefet ayrımı gözetmeksizin her türlü desteği vermeye hazırız” dedi. Ak Parti İlçe Başkanı Burak Ak ve Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ise konuşmalarında, CHP Yönetimine teşekkür ederek birlik mesajları verdi.

Birlik ateşi
Ardından Saadet Partisi İlçe Teşkilatını haftalık olağan toplantı öncesinde ziyaret eden Başkan Murat Altuntaş ve CHP yönetimi, İlçe Başkanı Abdulmünip Ceylan tarafından karşılandı. Yaklaşık yarım saat süren tanışma toplantısında ağılıklı olarak Kocaali’nin dünü ve bu günü konuşuldu. Kocaali’nin sürekli göç verdiğini vurgulayan Başkan Ceylan göçün ana sebebinin ilçedeki yatırım eksikliği olduğunu söyledi. CHP Kocaali İlçe Başkanı Murat Altuntaş ise siyasetin ön planda olmadığı ve Kocaali’de ki tüm birimlerin birlikte hareket ettiği her platformda başarı sağlandığını belirterek “Daha önceleri birlik ve beraberlik çatısı altında hareket ettik ve Kocaali için iyi hizmetlere imza attık. Ancak son dönemlerde ön plana çıkan çeşitli nedenler birlikteliği olumsuz etkiledi ve başarının sürekliliği sağlanamadı. CHP İlçe Teşkilatı olarak bu birlik ve beraberlik ateşini yeniden yakmak ve ilçemize hak ettiği hizmetleri kazandırmak için mücadele ediyoruz” dedi. Teşkilat ziyaretlerinde Başkan Cengiz Murat Altuntaş’a İlçe Sekreteri Ertan Yıldız, Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı İsmail Macuncu, Eğitim Sekreteri Remzi Işık ve Sayman Aydın Güner eşlik etti.

Cuma, 06 Nisan 2012 14:05 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Zaman Birlik Zamanı.