Ak Teşkilattan Gövde Gösterisi.

  • PDF

Ak Teşkilattan Gövde Gösterisi.

Ak Parti Kocaali İlçe Teşkilatı 2012 yılının ilk İlçe Danışma Meclisi Toplantısını yeni hizmet binasında gerçekleştirdi. Cumartesi günü yapılan toplantıya İl Başkanı Recep Uncuoğlu ve il yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra çevre ilçe ve belde yöneticileri de katıldı.

Üye sayısı katlandı
Ak Parti Kocaali İlçe Teşkilatı 2012 yılının ilk İlçe Danışma Meclisi Toplantısını geçtiğimiz Cumartesi günü yeni hizmet binası toplantı salonunda gerçekleştirdi. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan toplantıda İlçe Başkanı Basri Burak Ak, yönetim kurulu üyeleri Osman Emanet, Hilmi Aygın, Kadın Kolları Başkanı Nevin Deligöz ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammed İnce’den oluşan divan teşekkülünün onaylanmasının ardından, açılış konuşmasını yapan Ak Parti Kocaali İlçe Başkanı Basri Burak Ak teşkilatın yoğun bir süreç yaşadığını söyledi. Yeni teşkilatın oluşturulmasının ardından kurum ziyaretlerini ivedilikle tamamladıklarını belirten Başkan Ak, bu süreçte teşkilat içi toplantıların düzenli hale getirildiğini ve aylık ve haftalık olağan toplantıların geniş katılımlarla gerçekleştirildiğini söyledi. Konuşmasında teşkilat çalışmaları ile bilgiler aktaran Başkan Ak, son bir aylık dönemde teşkilata 1300 yeni üye kazandırıldığını açıklaması ise katılımcılar tarafından uzun süre alkışlandı.

Vatandaşın çıkarı ön planda
Toplantıda daha sonra sırası ile İlçe Kadın Kolları Başkanı Nevin Deligöz, İl Genel Meclis Üyesi Şaban Kanbur, Belediye Başkanı Ahmet Acar ve Ak Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu söz aldı. Yaklaşık yarım saat süren bir konuşma yapan İl Başkanı Uncuoğlu 4+4+4 eğitim sistemi, intibak yasası ve 2b çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Özellikle 2b çalışmalarının ilçeyi yakından ilgilendirdiğini vurgulayan Uncuoğlu, çalışmaların titizlikle yürütüldüğünü ve çalışmalarda vatandaşın çıkarlarının ön planda tutulduğunu söyledi. Toplantıya Sosyal İşler Başkanı Mehmet Yılmaz, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Özden ve çok sayıda il yönetim kurulu üyesinin yanı sıra çevre ilçe ve belde yöneticileri, köy ve mahalle temsilcileri, köy ve mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Cuma, 06 Nisan 2012 20:55 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Ak Teşkilattan Gövde Gösterisi.