Yavuz yine madalya peşinde.

  • PDF

Yavuz yine madalya peşinde.

Kocaali Taekwondo Spor Kulübü’nün şampiyon sporcusu Yavuz Selim Din, Türkiye Üniversiteler Arası Taekwondo Şampiyonası’na katılmak üzere Ordu’ya gitti.

 

 

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen ve Ordu Üniversitesi Vali Kemal Yazıcıoğlu Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen şampiyonaya katılmak üzere Ordu’ya hareket eden Yavuz Selim Din, öğrencisi olduğu Marmara Üniversitesi adına ringe çıkacak. Pazartesi günü başlayan ve yaklaşık bir hafta sürecek olan şampiyonada madalya kovalayacak olan Yavuz Selim 87 kilo mücadelelerinde yer alacak. Yolculuk öncesi açıklamalarda bulunan 2012 yılının Kocaali Taekwondo Spor Kulübü için önemli bir yıl olduğunu ifade etti. Şahan “Yavuz Selim şu anda her konuda çok yüksek performans sergiliyor. Üniversiteler Arası Türkiye Şampiyonası’ndan güzel haberlerle döneceğine inanıyorum. Bizim için asıl önemli olan hem mental hem de spor olarak hazırlandığımız ve 24 Nisan tarihinde Antalya’da gerçekleştirilecek olan Ümitler Türkiye Şampiyonası. Orada da dereceye girip Avrupa’ya gitmek istiyoruz” şeklinde konuştu. Kulüp başkanı Kemal Din ise “Yavuz şu an çok iyi ve kendisinden ümitliyiz. Nisan ayı içerisinde çıkacağı çok önemli iki turnuva var. Bu turnuvalarda emeklerinin karşılığını alacağına inanıyoruz” dedi.

Perşembe, 12 Nisan 2012 00:28 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Yavuz yine madalya peşinde.