167. yılınız kutlu olsun.

  • PDF

167. yılınız kutlu olsun.

Kocaali İlçe Emniyet Amiri Önder Kavak ve İlçe Emniyet Amirliği’nde görevli polis memurları Türk Polis Teşkilatı’nın 167. Kuruluş yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan ve Cumhuriyet Savcısı Kemal Güveniş’i makamında ziyaret etti.

Türk Polis Teşkilatı’nın 167. Yılı etkinlikleri kapsamında Kocaali İlçe Emniyet Amiri Önder Kavak, Başpolis Memuru Hasan Dere, Polis Memurları Ali Duru, Melek Çiçek, Seher Elif Azak ve Saide Uluışık, ilçe emniyet amirliği personelini temsilen Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan ve Cumhuriyet Savcısı Kemal Güveniş’i makamında ziyaret etti. Pazartesi günü sabah saatlerinde Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan’ı makamında ziyaret eden emniyet personeli öğle saatlerinde ise Cumhuriyet Savcısı Kemal Güveniş ile bir araya geldi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan “Türk Polis Teşkilatımızın 167. Kuruluş yıldönümünü kutluyor, üstlenmiş olduğunuz bu kutsal görevde sizlere ve bütün mesai arkadaşlarınıza başarılar diliyorum” dedi. Öğlen saatlerinde ziyaret edilen Cumhuriyet Savcısı Kemal Güveniş ise emniyet mensubu bir ailede büyüdüğünü ve emniyet mensuplarının yaşadığı zorlukları yakinen bildiğini söyledi. Güveniş ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İlçe Emniyet Amiri Önder Kavak ve ziyarete eşlik eden personele teşekkür etti.

Perşembe, 12 Nisan 2012 00:33 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler 167. yılınız kutlu olsun.