Meryem ekibinden teşekkür ziyareti.

  • PDF

Meryem ekibinden teşekkür ziyareti.

Kocaali’deki çekimleri geçtiğimiz hafta içi tamamlanan ‘Meryem’ isimli köy filminin oyuncuları ve yapım ekibi Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan ve Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar’ı makamında ziyaret etti.

 

Çekimleri Ortaköy Beldesi, Karalar Köyü, Selahiye Köyü ve Kocaali Merkezde tamamlanan Meryem isimli köy filminin oyuncuları ve yapım ekibi Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan ve Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar’ı makamında ziyaret etti. Filmin genel koordinatörlüğünü yapan Abdulgani Sarı, Film Yönetmeni Tevfik Polan, Yeşilçam emektarlarından Yavuz Karakaş, Kurtlar vadisi oyuncularından Suriyeli Feyman rolündeki Mehmet Acar’dan oluşan film ekibi ve Karalar Köyü Muhtarı Mevlüt Kaş ilk olarak Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan’ı ziyaret etti. Yönetmen Tevfik Polan’dan yapılan çekimlerle ilgili bilgiler alan Kaymakam Feslihan çekim için seçilen bölgenin önemli olduğunu vurguladı. Ortaköy Beldesi ve çevre köylerin yakın zamanda sular altında kalacağını belirten Feslihan “Filmin çekimleri için ilçemizin tercih edilmesi tabii ki bizleri mutlu etmiştir. Film özellikle sular altında kalacak olan Ortaköy Beldesi’nde ve çevresinde çekildiği için ayrı bir önem kazanmaktadır. Bizleri ziyaret eden değerli film yapımcılarına ve oyuncularına teşekkür ediyorum” dedi. Ekip daha sonra Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar’ı ziyaret etti. Yapılan çekimlerin Kocaali’nin tanıtımı açısından önemli olduğunu vurgulayan Başkan Acar “İlçemizde çekimleri tamamlanan bu güzel film için ben bile seve seve rol aldım ve kısa bir yerinde oynadım. İlçemizin tanıtımı için bu film iyi bir materyal olacaktır. Tüm ekibe ilçemiz adına teşekkür ediyorum” dedi. Genel koordinatör Abdulgani Sarı ve Basın Danışmanı Mehmet Karakaş ise film ekibi adına Kaymakam Feslihan ve Başkan Acar’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Perşembe, 12 Nisan 2012 00:42 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Meryem ekibinden teşekkür ziyareti.