Başarının mimarları davette buluştu.

  • PDF

Başarının mimarları davette buluştu.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın ilköğretim okullu öğrencilerine yönelik düzenlediği ‘Bu Benim Eserim’ Matematik ve Fen Bilimleri yarışmasında Kocaali’yi iki proje ile temsil eden Alandere Nazım Üner İlköğretim Okulu 8. Sınıf öğrencileri Nilüfer Ekşi, Şahan Demirtaş, Ahmet Hakan Kırım ve proje koordinatörü Fen Bilgisi Öğretmeni Sema Metin okul yönetimi tarafından kendileri için organize edilen bir davetle ödüllendirildi.

Başarılı öğrencileri ödüllendirmek için Hisar Pide Salonu’nda öğlen yemeği programı düzenleyen okul yönetimi, Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen 5. Sınıflar arası bilgi yarışmasında Atatürk İlköğretim Okulu’nun ardından ikinci olan öğrencileri unutmadı. Yarışmada derece alan 5. Sınıf öğrencileri Serhat Yıldız, Melek Bayraktar, Murat Can Akman, Yasir Çağatay, sınıf öğretmenleri İclal Esinkal ve Bülent Okur’da davette yer aldı. Elde ettikleri başarılardan dolayı öğrencilerini kutlayan Okul Müdürü İlhan Garip, öğrencilerden daha fazla çalışmalarını ve büyük başarılara imza atmalarını istedi. Hiçbir başarının karşılıksız kalmayacağını vurgulayan Garip hayattaki en büyük ödülün topluma faydalı bir birey olarak yetişmek olduğunu söyledi. Garip ayrıca okul yönetimi ve öğrencilere verdiği destekten dolayı Hisar Pide sahibi Mehmet Soygün ve işletme personeline teşekkür etti.

Çarşamba, 18 Nisan 2012 17:58 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Başarının mimarları davette buluştu.