Futbol akademiye büyük ilgi.

  • PDF

Futbol akademiye büyük ilgi.

Kocaali Halk Eğitim Merkezi tarafından 12-14 yaş grubu gençlere yönelik düzenlenen Futbol Akademi Kursu Yayla Mahallesi futbol sahasında devam ediyor. Futbol antrenörü Uğur Tarakçı’nın eğitmenliğini yaptığı kursta 30 öğrenci eğitim alıyor.

Yaklaşık bir yıldır aralıksız devam eden Futbol Akademi Kursu’nun ilçe futboluna çok sayıda genç ve yetenekli futbolcu kazandırdığını belirten Futbol Antrenörü Uğur Tarakçı kursa olan ilginin giderek arttığını ifade etti. Tarakçı “Çalışmalarımızda öncelikli olarak ilçemiz gençlerinin sosyalleşmesini, sağlıklı ve ahlaklı bireyler olarak yetişip topluma faydalı olabilecek düzeye gelmelerini hedefliyoruz. Bununla birlikte antrenmanlarımızda gençlerimizin yetenek, bilgi ve becerilerinin gelişime katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bu güne kadar yaptığımız çalışmalar neticesinde ilçe futboluna 30’a yakın sporcu kazandırdık ve kazandırmaya devam ediyoruz. Ayrıca ilçe gençliğimizin kursumuza olan ilgisi artarak devam ediyor. Bu konuda gençliğimize teşekkür ediyorum. Kursumuzun açılmasında kolaylık sağlayan ve teşvik eden Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Coşkun’a gençlerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Çarşamba, 18 Nisan 2012 18:59 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Futbol akademiye büyük ilgi.