Türk Eğitim Sen’den eğlence programı.

  • PDF

Türk Eğitim Sen’den eğlence programı.

Türk Eğitim Sen. Kocaali İlçe Temsilciliği geçtiğimiz hafta içi eğitim çalışanlarına yönelik tanışma ve eğlence programı düzenledi. Kocaali Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen Programa Türk Eğitim Sen. Sakarya İl Başkanı Erol Avşar, Hendek İlçe Başkanı Kamil Duman, Karasu İlçe Başkanı Ömer Arık, İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı Sakarya Delegeleri İlhan Garip ve Ali Işık, Kocaali Halk Eğitim Müdür Başyardımcısı Kamil Acay’ın yanı sıra yaklaşık 150 eğitim çalışanı ve öğretmen katıldı. 

Akşam yemeği ikramı ile başlayan programda açılış konuşmasını yapan Türk Eğitim Sen. Kocaali İlçe Başkanı İlhami İşitmir, Kocaali’de eğitim camiası tarafından çok sayıda davet programı düzenlendiğini ancak bütün programların resmi havada sona erdiğini ifade etti. bu kapsamda düzenlenen eğlence programının Kocaali’de ilk olduğunu belirten İşitmir, gösterdikleri ilgiden dolayı katılımcılara teşekkür etti. Yaklaşık 2 saat süren program daha sonra İlk. San. Sakarya Delegesi İlhan Garip, Türk Eğitim Sen. İl Başkanı Erol Avşar ve Halk Eğitim Merkezi Müdür Başyardımcısı Kamil Acay’ın konuşmalarının ardından eğlence programı ile devam etti. Öğretmenler doyasıya eğlendi.

 

Çarşamba, 18 Nisan 2012 18:58 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Türk Eğitim Sen’den eğlence programı.