İl yönetiminden tebrik ziyareti.

  • PDF

İl yönetiminden tebrik ziyareti.

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ve CHP İl Başkanı Yaşar Erdem ve il yönetim kurulu üyeleri Kocaali İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek yeni yönetimi tebrik etti. Konuşmasında Cumhuriyet Halk Partisi’nin büyük bir aile olduğunu vurgulayan Özkoç, 29 Nisan tarihinde yapılacak olan Sakarya il kongresine büyük katılım olacağını söyledi.

Kısa sürece çok iş

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, CHP İl Başkanı Yaşar Erdem, CHP Adapazarı İlçe Başkanı Nazmi Yıldırım, CHP Başkan Yardımcısı Ayça Taşkent ve CHP Milletvekili adayı Aydoğan Sezer, CHP Kocaali İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek İlçe Başkanı Cengiz Murat Altuntaş ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Teşkilat binasında gerçekleşen görüşme yaklaşık bir saat sürdü. Görüşmede Milletvekili Engin Özkoç ve il yönetimi Kocaali Teşkilatı’nın yeni yönetim kurulu üyeleri ile tanışarak tebrik etti. Teşkilat çalışmaları hakkında bilgi alan Özkoç, kısa sürede tamamlanan çalışmaların takdire şayan olduğunu ifade etti. Özkoç ayrıca Sakarya İl Kongresi’ne Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra 100 milletvekilinin katılacağını söyledi.

Var eden gerçek güç

Görüşmede teşkilat üyelerine hitaben konuşma yapan Milletvekili Engin Özkoç CHP’nin büyük ve güçlü bir aile olduğuna işaret etti. Sakarya İl Kongresi’nin Özkoç “Partimizin büyükleri bizleri yetiştirirken kendimizi nasıl ifade edeceğimiz öğreterek yetiştirdiler. Bunun için beni meclise gönderdiğinizde hiç zorluk yaşamadım. Çünkü ben oraya gittiğimde zaten nasıl mücadele edeceğimi biliyordum. Oradaki insanlar bu mücadeleyi görünce merak ediyorlar. Bir tanesi böyle ise diğerleri nasıldır, gidelim Sakarya’da bir görelim diyorlar. Bizde Sakarya’da Cumhuriyet Halk Partisi’ni var eden gerçek örgütü inşallah 29 Nisan günü tüm Türkiye’ye göstereceğiz” dedi.

Ülkemi seviyorum

Özkoç konuşmasına “Cumhuriyet Halk Partisi 50 yıldan buyana iktidar olmamış bir parti. CHP’liyim diyen insan ben ülkemi vatanımı ve milletimi seviyorum diyen insandır. Gelecek nesillerine başı dik onurlu ve gururlu bir ülke bırakalım diyen insandır. Bunu diyen insanın hiçbir kötülüğü olamaz. Eksiği olabilir, yanlışı olabilir. Böyle söyleyen insanlara biz sarılacağız, eksiğini yanlığını tamamlayacağız ve kucaklaşacağız. Böyle olursa ben güçlü olurum, Cumhuriyet Halk Partisi güçlü olur. O zaman bize kimse engel olamaz. Sizlerin evladı olmaktan guru duyuyorum. İnşallah Allah şimdi milletvekili olarak yarınlarda ise sizlerin hizmetinde bir insan olarak çalışmayı nasip eder. İnşallah hep birlikte iyi işler başarırız” şeklinde son verdi. 

Çarşamba, 18 Nisan 2012 18:50 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler İl yönetiminden tebrik ziyareti.