Polis Teşkilatı 167 yaşında.

  • PDF

Polis Teşkilatı 167 yaşında.

Polis Teşkilatı’nın 167. Yıldönümü kutlama etkinlikleri Kocaali Kaymakamlığı önünde Atatürk Büstü’ne çelenk konulmasıyla başladı. Protokolün tam kadro katıldığı çelenk töreninin ardından, Kocaali İlçe Emniyet Amirliği tarafından kahvaltı programı düzenlendi.

Polis Teşkilatı’nın 167. Yıldönümü münasebetiyle düzenlenen kutlama programı geçtiğimiz Salı günü Kocaali Kaymakamlık binası önünde düzenlenen çelenk sunma töreni ile başladı. Saat 10.30’da başlayan törene Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, İlçe Jandarma Komutanı Alparslan Avşar, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar’ın yanı sıra siyasi parti ilçe teşkilatları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, daire ve oda amirleri, köy ve mahalle muhtarları, emniyet mensubu yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Atatürk Büstü’ne çelenk konulması ile başlayan kutlama programda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı. Çelenk töreni Polis Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyelerinin verilmesinin ardından davetlilere İlçe Emniyet Amirliği binasında ikramlarda bulunulması ile sona erdi.

Çarşamba, 18 Nisan 2012 18:53 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Polis Teşkilatı 167 yaşında.