Güç birliği için, halk birliği.

  • PDF

Güç birliği için, halk birliği.

Yeni yönetiminin göreve başlamasının ardından Kocaali İlçe merkezindeki kurum ziyaretlerini tamamlayan CHP Kocaali İlçe Teşkilatı, ziyaretlerini köy ve mahalleler üzerinde yoğunlaştırdı.

 

 

On köy ziyaret edildi

Yaklaşık iki hafta süren kurum ziyaretlerini geçtiğimiz hafta içi tamamlayan CHP Kocaali İlçe Teşkilatı, köy ve mahalle ziyaretlerine hız kazandırdı. Köy ziyaretine ilçenin en uzak köyleri arasında yer alan Kızılüzüm Köyü ile başlayan Cengiz Murat Altuntaş Başkanlığındaki CHP yönetimi yaklaşık dört gün süren yoğun program çerçevesinde toplam on köyü ziyaret ederek köylüler ve parti temsilcileri ile bir araya geldi. Ziyaretlerine Kızılüzüm Köyü ile başlayan CHP üst kurul üyeleri ardından dört günlük program kapsamında Aktaş, Süngüt, Küplük, Yanıksayvant, Yalpankaya, Görele, Açmabaşı, Köyyeri ve Karalar Köylerini ziyaret etti. Ziyaretlerde parti temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya gelen CHP yönetimi köy halkının taleplerini dinledi. Ziyaretleri Kutlu Doğum Haftasına denk gelen CHP yönetimi ayrıca vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunarak Kutlu Doğum Haftası’nı tebrik etti.

Ayrım yok

Ziyaretlerde söz alan CHP Kocaali İlçe Başkanı Cengiz Murat Altuntaş, ilçe merkezinde yerel yönetimler ve siyasi parti teşkilatlarına gerçekleştirilen ziyaretlerin pozitif sonuçlandığına vurgu yaparak, fikir birliği sağlandığını ifade etti. İlçenin devlet imkanlarından en fazla şekilde yararlanabilmesi için iktidar partisi, muhalefet partileri ve tüm sivil toplum kuruluşları ile birlikte hareket edileceğini vurgulayan Başkan Murat Altuntaş, “Daha önce gerçekleştirdiğimiz her ziyarette ilçemizin kalkınması için yapılacak her çalışmaya olumlu destek vereciğimizi ve bunun gerçekleşmesi için güç birliğine ihtiyaç olduğunu söyledik. Bu güç birliğinin oluşabilmesi sizlerin de desteği ile iktidar muhalefet ayrımı yapmadan, doğrunun doğru olarak kalması ve varsa hataların düzeltilmesi için ciddiyetle çalışacağız” dedi. Ziyaretlerde Başkan Cengiz Murat Altuntaş’a Eğitim Sekreteri Remzi Işık, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Kasap, Halil İbrahim Atılgan, Tahsin Gedik ve Vedat Cengiz eşlik etti.

Çarşamba, 18 Nisan 2012 18:58 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Güç birliği için, halk birliği.