Bayanlarda kayıp yok.

  • PDF

Bayanlarda kayıp yok.

Kocaali Belediyesi, Halk Eğitim Merkezi, Kocaali Ziraat Odası, İlçe Tarım Müdürlüğü ve İş-Kur İl Müdürlüğü tarafından bayanlara yönelik düzenlenen Fındık Yetiştiriciliği kursu geçtiğimiz hafta içi tamamlandı. Kocaali Ziraat Odası dersliğinde düzenlenen ve 25 kursiyerin katılımı ile başlayan kursta katılan bayanların tamamı sertifika sahibi oldu.

Kursu başarı ile tamamlayan 25 kursiyer için ise Kocaali Ziraat Odası’nda sertifika töreni düzenlendi. Törene Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, Ak Parti İlçe Başkanı Basri Burak Ak, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Coşkun, İlçe Tarım Müdürü Muhammed Aksoy, Muhtarlar Derneği Başkanı Mithat Sarı, İş Ku Kocaali Temsilcisi Müdürü Süleyman Memiçoğlu ve belediye meclis üyeleri katıldı. Törende kursiyerlere hitaben konuşma yapan Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, bayanlara yönelik düzenlenen Fındık Yetiştiriciliği kursunun ileriki dönemler için belirleyici olduğunu vurguladı. Feslihan ayrıca talep gelmesi halinde bayanlara yönelik başka kurslarda düzenlenebileceğini söyledi.

Çarşamba, 18 Nisan 2012 19:06 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Bayanlarda kayıp yok.