Bir Sonbahar Hikayesi.

  • PDF

Bir Sonbahar Hikayesi.

Küçük bir kasabada yaşanan aşk hikayesini konu eden Bir Sonbahar Hikayesi isimli filmin Kocaali çekimleri geçtiğimiz hafta sonu tamamlandı.

Başrolünü Arda Kural ve Halk müziğinin yeni sesi Evin Sevgili’nin paylaştığı ve bir aşk hikayesini konu eden Bir Sonbahar Hikayesi isimli filmin Kocaali çekimleri geçtiğimiz hafta sonu tamamlandı. Ekşioğlu Tesislerine plato kuran film ekipleri çekimlerin bir bölümünü Kocaali Devlet Hastanesi’nde gerçekleştirdi. Kocaali Devlet Hastanesi Müdürü Yahya Oruç da filmde doktor rolü oynadı. Genel koordinatörlüğünü Eyüp Özbaltacı’nın yaptığı filmin yönetmenliğini Tevfik Polan, görüntü yönetmenliğini Hüseyin Ererez üstleniyor. Deniz Yıldırım, Ebrar Sude Altay, Şafak Sözen, Kadir Kök, Vahit Dizdar, Abdulgani Sarı ve Mehmet Karakaş’ın rol aldıği filmin büyük bir bölümü Kocaali sahilinde geçiyor. Filmin basın danışmanlığını Gazeteci Mehmet Karakaş üstleniyor.

Çarşamba, 18 Nisan 2012 19:15 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Bir Sonbahar Hikayesi.