Kan Bağışında Sınır Yok.

  • PDF

Kan Bağışında Sınır Yok.

Kızılay Kocaali Şubesi tarafından Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle düzenlenen kan bağışı kampanyası diğerlerinde olduğu gibi bu seferde vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Bir günlük çalışma için Kocaali’ye gelen Kızılay Bağış ekibi, aralarında yerel yönetim kurumu çalışanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve ilçe esnaflarının da bulunduğu çok sayıda vatandaştan yaklaşık 100 ünite kan bağışı aldı.

 


Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Kocaali Müftüsü Ahmet Halıcı ve İl Genel Meclis Üyesi Şaban Kanbur kan alım merkezini ziyaret ederek bağış yapan vatandaşlarla bir araya geldi.

Kızılay Kocaali Şube Başkanı (Çoban) Hasan Alemdar “İlçe halkımızda kan bağışı bilinci her geçen gün büyüyor. Bizler de hem sağlık açısından hem de gerektiğinde bir insana hayat vermek açısından üstlendiğimiz bu kutsal görevin gereklerini layığı ile yerine getirmeye çalışıyoruz. Yalnız bunda en büyük görev duyarlı vatandaşlarımıza düşüyor.

Ve halkımızın ilgisi her geçen gün artıyor. İlgi gösteren halkımıza başta olmak üzere Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan’a, Belediye Başkanı Ahmet Acar’a ve Kocaali Müftüsü Ahmet Halıcı’ya ilgilerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Perşembe, 26 Nisan 2012 23:30 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Kan Bağışında Sınır Yok.