Kocaali’de 23 Nisan Coşkusu.

  • PDF

Kocaali’de 23 Nisan Coşkusu.

09.00’da Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtı’na çelenk konulmasıyla başlayan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları 10.00’da ilçe stadında gerçekleştirilen törenlerle devam etti. Protokolün tam kadro hazır bulunduğu kutlama törenlerinde, minik öğrencilerin gösterileri izleyenlerden büyük beğeni topladı.


Coşku ile kutlandı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Kocaali’de de coşku ile kutlandı. Kutlama etkinlikleri çerçevesinde Cumartesi günü sabah saat 09.00 da Hükümet Konağı önündeki Atatürk Büstü önüne çelenk sunma töreni yapıldı. Çelenk sunma töreninden sonra etkinlikler saat 10.00 da ilçe stadyumunda devam etti. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından günü anlam ve önemini belirten konuşma İlçe Milli Eğitim Müdür Ahmet Altın tarafından yapıldı.

Programda daha sonra 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Öğrencilerin şiirleri ve gösterileri stadı dolduran yaklaşık 2 Bin Kocaalili tarafından ilgi ile izlendi. Kutlama programı yaklaşık üç saat sürdü. Programın ardından halka açık eğlence programı düzenlendi. Yoğun bir gün geçiren öğrenciler ve velileri doyasıya eğlendi.

Cuma, 27 Nisan 2012 17:05 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Kocaali’de 23 Nisan Coşkusu.