Din Kardeşler Avrupa Yolunda.

  • PDF

Din Kardeşler Avrupa Yolunda.

Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan ve 24-29 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Ümitler Türkiye Şampiyonası için hazırlıklarını tamamlayan Türkiye Şampiyonu Yavuz Selim Din ve Ahmet Din kardeşler şampiyonaya katılmak üzere Antalya’ya gitti.


Avrupa için
Katıldıkları turnuvalarda elde ettikleri başarılı sonuçlarla adından söz ettiren Kocaali Taekwondo Spor Kulübü sporcuları Avrupa Şampiyonası vizesi için Antalya’ya gitti. Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan ve 24-29 Nisan tarihleri arasında Dilek Sabancı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan Ümitler Türkiye Şampiyonası’nda Kocaali Taekwondo Spor Kulübü adına tetamiye çıkacak olan Türkiye Şampiyonu Yavuz Selim Din ve Ahmet Din kardeşler Salı günü Antalya’ya hareket etti. Şampiyonada dereceye girerek Avrupa Şampiyonasına katılma hakkı elde etmek için mücadele edecek olan Din kardeşler, Antalya’daki ilk müsabakalarına Perşembe günü çıkacaklar. Türkiye Kick Boks Şampiyonu Yavuz Selim Din +87 KG. Avrupa vizesi için mücadele ederken Ahmet Din ise 63 KG. da madalya kovalayacak.

Sıra onlarda
Kocaali Taekwondo Spor Kulübü olarak ülke genelinde büyük başarılara imza attıklarını vurgulayan Kulüp Başkanı Kemal Din sporcularından derece beklediklerini ifade etti. Başkan Din “İlçe kulübü olmamıza rağmen Türkiye de çok büyük başarılara imza attık ve Sakarya’ya ilkleri kazandırdık. Allahın izni ile 24-29 Nisan tarihlerinde Antalya da yapılacak olan şampiyonadan da alnımızın akıyla çıkarak, Sakarya’ya Avrupa şampiyonasına katılma hakkı kazandırmak ve ilimize tarihine bir ilki daha yaşatmak istiyoruz. Sporcularımızın Sakarya’ya güzel haberler ile döneceğine inanıyorum. Biz üzerimize düşen görevi yerine getirdik şimdi sıra onlarda” dedi.

Cuma, 27 Nisan 2012 17:09 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Din Kardeşler Avrupa Yolunda.