Coşku Devam Ediyor.

  • PDF

Coşku Devam Ediyor.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri ilköğretim okullarının kendi bünyelerinde hazırladıkları programlarla hafta boyunca devam etti. Karşı Mahalle İlköğretim Okulu’nda düzenlenen kutlama programına katılan Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar minik öğrencileri ödüllendirirken Hürriyet İlköğretim Okulu’nda düzenlenen programda ise ana sınıfı öğrencileri gösterileri ile izleyenleri coşturdu.


Karşı Mahalle’ye başkan sürprizi
Karşı Mahalle İlköğretim Okulu’nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen programa Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar’ın yanı sora çok sayıda öğrenci velisi katıldı. Birbirinden ilginç yarışmalar ve izlemeye değer gösterilerin yer aldığı kutlamalar yaklaşık 3 saat sürdü. Programda ayrıca Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri Belediye Başkanı Ahmet Acar tarafından verildi. Okul Müdürü Fikret Bekar ise deneme sınavlarında dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi. Bekar ayrıca katılımlarında dolayı Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ve öğrenci velilerine teşekkür etti. Kutlama töreni gösterilerin ardından eğlence programı ile sona erdi.

Hürriyette ana sınıfı
Hürriyet İlköğretim Okulu’nda düzenlenen kutlama programında ise Mehteran Ekibi’nin gösterileri ve ana sınıfı öğrencilerinin gösterileri izleyenler coşturdu. Programın açılış konuşmasının ardından İstiklal Marşı’nı soluksuz okuyan minik öğrenciler dakikalarca ayakta alkışlandı. Minik öğrencilerin Türk Bayrağı ve Atatürk Konulu gösterileri ve ay-yıldız figürleri ise ilgi ile izlendi.

 

Çarşamba, 02 Mayıs 2012 18:56 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Coşku Devam Ediyor.