Saldırıları Şiddetle Kınıyoruz.

  • PDF

Saldırıları Şiddetle Kınıyoruz.

Türkiye Memur Sendikası Konfederasyonu’na bağlı Eğitimciler Birliği Sendikası Kocaali Temsilciliği tarafından akşam yemeği organizasyonu düzenlendi. Programda konuşma yapan Eğitim Bir. Sen Kocaali Temsilcisi Rahman Uygun öğretmenlere yönelik şiddet olaylarının tırmanış gösterdiğini dile getirdi.


Eğitim camiası buluştu
Kocaali eğitim camiası Eğitim Bir. Sen Kocaali Temsilciliği tarafından düzenlenen akşam yemeği programında bir araya geldi. Bahçem Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen ve iki saat süren davet programına Mili Eğitim Müdürlüğü personeli, okul müdürleri ve öğretmenlerden oluşan yaklaşık 200 kişi katıldı. Programda konuşma yapan Eğitim Bir. Sen. Kocaali Temsilcisi Rahman Uygun öğretmenlere yönelik şiddet olaylarının giderek yükseldiğini belirterek daha ciddi önlemler alınmasının kaçınılmaz olduğunu gündeme getirdi.

Daha ciddi önlem
Katılımlarından dolayı davetlilere teşekkür eden Rahman Uygun “Sendika ayırımı gözetmeksizin davetimize katılan ve bizlerle birlikte olan siz değerli meslektaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum” dedi. Konuşmasında öğretmenlere yönelik saldırıların her geçen gün arttığını belirten Uygun daha ciddi önlemler alınması gerektiğini söyledi. Uygun “Bilindiği gibi son zamanlarda eğitim camiasına yönelik şiddet olaylarında ciddi oranda tırmanış oldu. Komşu ilçemiz Kaynarca’da yaşananlar, Kütahya’da yaşananlar ve İstanbul’da yaşanan olaylar bu durumu gözler önüne seriyor. Eğitim Bir. Sen. olarak meslektaşlarımıza yapılan bu saldırıları şiddetle kınıyor, devletimizin ilgili kurumlarını daha ciddi önlemler almaya davet ediyoruz” dedi. 

Çarşamba, 02 Mayıs 2012 19:04 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Saldırıları Şiddetle Kınıyoruz.