3 Saatte Yok Oldu.

  • PDF

3 Saatte Yok Oldu.

Karalar Köyü’nde elektrik kaçağı yüzünden çıkan yangın bir evin tamamen yok olmasına neden oldu. Gece yarısı saat 01.00 sularından meydana gelen yangın sırasında evde kimsenin olmaması ise faciayı önledi.


Geçtiğimiz hafta Karalar Köyü’nde Hayrullah Sarı’ya ait evde yangın çıktı. Gece yarısı saat 01.00 sularında meydana gelen ve elektrik kontağından çıktığı tespit edilen yangın sonrasında tek katlı ev kullanılamaz hale geldi. Yangın sırasında evde bulunan tüplerin patlaması ise binanın tamamen yıkılmasına yol açtı. Çevredekilerin durumu bildirmesinin ardında bölgeye ilk müdahale Ortaköy Belediyesi ekiplerinden geldi ardından takviye olarak Kocaali Belediyesi itfaiye ekiplerinden destek istendi. Yaklaşık 40 Bin TL’lik maddi hasara yol açan yangın Ortaköy Belediye ekipleri ve Kocaali Belediyesi İtfaiye ekiplerinin 3 saatlik çalışması sonucunda sabah 04.00 sularında tamamen söndürüldü.

Gece yarısı meydana gelen ve çevredekilere korkulu saatler yaşatan yangın sırasında evde kimsenin olmaması ise büyük bir faciayı önledi. Bina sahibi Hayrullah Sarı’nın kış aylarında Adapazarı’nda ikamet ettiği ve yanan evi sadece fındık sezonunda kullandığı öğrenildi. Yangının ardından geride kullanılabilecek hiç bir şey kalmadı.

HER YERDE HABER VAR /ORTAKÖY İLKÖĞRETİM OKULU 8/A SINIFI ÖĞRENCİLERİ: HÜSEYİN TİRYAKİ, AHMET ABAY, FERİT CANSIZ, MUHARREM CAN TUNCA, ÖMER TİRYAKİ, GÖRKEM EMANET

Çarşamba, 02 Mayıs 2012 19:09 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler 3 Saatte Yok Oldu.