İLKSAN Temsilcisi İlhan Garip.

  • PDF

İLKSAN Temsilcisi İlhan Garip.

İlköğretim Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardımlaşma Sandığı’nın (İLKSAN) dört yılda bir yinelenen ilçe temsilciliği seçimleri geçtiğimiz hafta içi gerçekleştirildi. Kocaali’de ilçe temsilciliği için Beşevler İlköğretim Okulu Müdürü Rahman Uygun ve Alandere Nazım Üner İlköğretim Okulu Müdürü İlhan Garip’in aday olduğu seçimler başa baş geçti.


Kocaali Hürriyet İlköğretim Okulu’nda gerçekleştirilen ilçe temsilciliği seçimlerinde 95 ilköğretim okulu öğretmeninden 80’i oy kullandı. Kullanılan oylardan biri geçersiz sayılırken 80 oydan 43’ünü alan Türk Eğitim Sen Adayı İlhan Garip İLKSAN Kocaali Temsilciliği görevine getirildi. Diğer aday Rahman Uygun ise 36 oy aldı.

Seçimlerin ardından açıklama yapan İLKSAN Kocaali Temsilcisi İlhan Garip İLKSAN üyesi eğitim çalışanlarına teşekkür ederek, üstlendiği temsilcilik görevinin bir sendikaya mahsus olmadığını vurgulayarak tüm üyelerin temsilcisi olduğunu söyledi.

Çarşamba, 02 Mayıs 2012 19:12 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler İLKSAN Temsilcisi İlhan Garip.