Öğrenmenin Yaşı Yok.

  • PDF

Öğrenmenin Yaşı Yok.

Şerbetpınarı Köyü’nde okuma yazma kursunu başarı ile tamamlayan kursiyerler için sertifika töreni düzenlendi. Törende ayrıca ve Kur’an-ı Kerim Kursu’nu derece ile bitiren kursiyerler başarı belgesi ile ödüllendirildi.


Şerbetpınarı Köyü’nde okuma-yazma kursunu tamamlayan sekiz kursiyer için düzenlenen sertifika törenine Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Coşkun katıldı. Törende ayrıca geçtiğimiz hafta içi 27 kursiyerin katılımı ile tamamlanan Kur’an-ı Kerim kursunu derece ile tamamlayan beş kursiyere de başarı belgeleri verildi. Sertifika töreninin ardından köy halkı tarafından çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Yemek programında köy halkı ile bir araya gelen Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, katılımcılarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. Katılım ve desteklerinden dolayı Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihada Feslihan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Coşkun’a teşekkür eden Köy Muhtarı Sebahattin Akın, köy halkının kurslara yoğun ilgi gösterdiğini belirtti. Kursların devam edeceğini vurgulayan Akın, kursiyerleri tebrik etti. Akın ayrıca programda emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Çarşamba, 02 Mayıs 2012 19:26 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Öğrenmenin Yaşı Yok.