Şebekeler patladı, olan vatandaşa oldu.

  • PDF

Şebekeler patladı, olan vatandaşa oldu.

Yeni tarife adı altında hayata geçirilen farklı uygulamalarla vatandaşın cebindeki parayı silip süpüren GSM operatörleri, iş teknik desteğe dönüşünce resmen patladı. Hafta içi Kocaali’de hizmet veren Gsm vericilerinde yaşanan arıza yetkililer tarafından kısa sürede çözülemeyince çeşitli operatörleri kullanan binlerce vatandaş yaşanan acizliğe isyan etti. 

Yaklaşık bir hafta boyunca giderilemeyen şebeke arızasından dolayı cep telefonları sadece aksesuar olarak hizmet verdi. Vatandaştan yoğun şikayet alan Gsm hizmet noktası sahipleri operatör yetkililerini aramak zorunda kaldı. Arama zamanının 10 saniyeyi geçmesi halinde, o aramanın tutarı ne kadar olursa olsun ücretlendirilmeyeceğini taahhüt ederek abone kazanmaya çalışan bazı operatör yetkilileri ise Kocaali’de bir haftadır giderilemeyen arıza için, şebekeye tanımlanamayan bir virüs bulaştığını ve temizlenmeye çalışıldığını söylemekle yetindi. 

Çarşamba, 09 Mayıs 2012 18:57 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Şebekeler patladı, olan vatandaşa oldu.