Kocaali’ye yeni hizmet.

  • PDF

Kocaali’ye yeni hizmet.

Kocaali’nin ilk harita ve kadastro bürosu olma özelliğini taşıyan Alper Harita ve Kadastro Bürosu, geçtiğimiz hafta içi Kocaali Dörtyol Mevkii’nde Levent Eratilla ve Zeki Konyalı işbirliği ile açıldı. İlçeye olmayan bir hizmeti kazandırdıklarını belirten işletme ortağı Zeki Konyalı, vatandaşların harita ve kadastro işleri için çevre ilçelere ve il merkezine yönlenmek zorunda kalmayacaklarını söyledi. 

“İlçemizde olmayan bir hizmeti kazandırmak ve ölçüm işleri konusunda ilçe halkımıza en iyi hizmet vermek için kolları sıvadık” diyen Konyalı, ölçüm işleri için üstün nitelikli teknolojik ekipman kullandıklarını söyledi. Konyalı “İlçemizde daha önce konu ile ilgili her hangi bir işletme olmadığı için vatandaşlarımız ihtiyaçlarını dışarıdan karşılamak zorunda kalıyorlardı. Alper Harita olarak ilçemizde olmayan bu hizmeti kazandırmak ve halkımıza üstün nitelikli teknolojik ekipmanlarımızla en iyi hizmeti vermek için buradayız. İfraz, tevhid, plankote, yola terk, parselasyon ve sınır tespiti başta olmak üzere bu tür arazi ölçüm hizmetlerine ihtiyaç duyan vatandaşlarımızı büromuza davet ediyoruz” dedi.

Çarşamba, 09 Mayıs 2012 19:13 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Kocaali’ye yeni hizmet.