CHP’de değişim devam ediyor.

  • PDF

CHP’de değişim devam ediyor.

Yeni başkan Cengiz Murat Altuntaş önderliğinde teşkilat yapılanmasını tamamlamasının ardından ilçedeki kurum ve köy ziyaretlerini sona erdiren CHP Kocaali İlçe Başkanlığında gözler, kadın kolları ve gençlik kolları teşkilatlarının yapılanmasına çevrildi. İlk hedef kadın kolları teşkilatının yapılanması oldu.

Gözler alt birimlerde

Tek liste ile gidilen ilçe kongresinin ardından Başkan Cengiz Murat Altuntaş önderliğinde aralıksız çalışan CHP Kocaali İlçe Teşkilatı’nda dikkatler kadın kolları ve gençlik kolları teşkilatlarının yapılanmasına çevrildi. Kongre ve yapılanma sürecinin tamamlanması ile birlikte çalışmaya başladıklarını belirten İlçe Başkanı Murat Altuntaş göreve geldikleri 15 Mart tarihinden bu yana geçen yaklaşık 3 aylık dönemin yoğun geçtiğini söyledi. İl kongresinin tamamlanması ile birlikte çalışma ağırlığının kadın kolları teşkilatı ve gençlik kolları teşkilatlarına verileceğini vurgulayan Başkan Altuntaş, ilk toplantının kadın kolları tarafından yapılacağını ifade etti.

Sorumluluk ve disiplin

Açıklamasında, CHP Kocaali İlçe Başkanlığı çatısı altında faaliyet gösteren her birimin ilçenin genel çıkarları için çalıştığını, teşkilat yapılanmalarında görev alan herkesin aynı hedef için mücadele ettiğini ve bu disiplinin ileriki dönemlerde de devam edeceğini söyledi. Başkan Cengiz Murat Altuntaş “Göreve başlamamızın ardından yoğun tempoda geçen ve olumlu sonuçlarla neticelenen yaklaşık 3 aylık bir dönemi geride bıraktık. Son olarak ilçe halkımızın da büyük desteği ile il kongremizi tamamladık ve çalışmalarımızda iç teşkilatlarımızın yapılanmalarına ağırlık vermeye başladık. Öncelikle kadın kolları teşkilatımızın ardından gençlik kolları teşkilatımızın yeni yapılanmalarını olanca hızı ile tamamlayacak ve ana muhalefet partisi ilçe teşkilatı olarak, ilçemizin çıkarları için siyasi fikir ve kurum ayrımı gözetmeksizin çalışacağız. Cumhuriyet Halk Partisi yaklaşık yüz yıllık temel üzerine oturtulmuş, gencinden yaşlısına, genel başkanından mahalle temsilcisine kadar her bireyi aynı sorumluluk bilinci ve aynı disiplinle çalışan, halkı ile kucaklaşmayı ilk görevi olarak gören köklü bir partidir. Partimizin Kocaali İlçe Teşkilatı’nda bu güne kadar görev alan herkes nasıl gece gündüz demeden çalışmış ve teşkilatımızı bu günlere taşımışsa, bundan sonra görev alacak arkadaşlarımızın da aynı bilinç ve disiplinle çalışacağına inanıyor, görev alacak arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyor ve kendilerine başarı diliyoruz” dedi.

Çarşamba, 09 Mayıs 2012 19:24 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler CHP’de değişim devam ediyor.