Öğrenciler artık güvende.

  • PDF

Öğrenciler artık güvende.

2007-2008 Eğitim Öğretim yılında tamamlanarak hizmete giren Yeni Mahalle Osman Salihoğlu İlköğretim Okulu yaklaşık beş yıl süren bekleyişin ardından koruma duvarına kavuştu. Geçtiğimiz hafta içi tamamlanan çalışma kapsamında okul çevresine 1 buçuk metre yüksekliğinde yaklaşık 400 metre beton duvar yapılarak üzeri demir parmaklıklarla muhafaza edildi. 

Yapılan çalışmanın yıllardır beklendiğini vurgulayan Mahalle Muhtarı Yaşar Hamza, öğrencilerin güvenlik sorununun ortadan kalktığını ifade etti. Hamza “2007-2008 Eğitim Öğretim Yılı’nda faaliyete geçen okulumuz yaklaşık beş yıldır dış etkenlerden korunaklı hale gelmeyi bekliyordu. Okul etrafından her hangi bir bariyer olmaması hem öğrencilerimizin ve hem de öğretmenlerimizin güvenliğini tehdit ediyordu. Çalışmanın tamamlanması ile birlikte güvenlik sorunu ortadan kalkmış oldu. emeği geçen yetkililerimize mahalle halkı olarak teşekkür ediyoruz” dedi.

Çarşamba, 09 Mayıs 2012 19:31 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Öğrenciler artık güvende.