AGD’den Maden çıkarması.

  • PDF

AGD’den Maden çıkarması.

Anadolu Gençlik Derneği Sakarya İl Başkanlığı ve Kocaali Şube Başkanlığı’nın ortaklaşa düzenlediği gezi organizasyonunda bir araya gelen yaklaşık 200 genç geçtiğimiz hafta sonu Maden Deresi’ni şenlendirdi.

Stresten uzak bir gün

Anadolu Gençlik Derneği İl Başkanlığı yönetiminde düzenlenen gezi ve piknik organizasyonunda bir araya gelen çoğunluğu öğrencilerden oluşan il genelinden yaklaşık 200 kişilik grup geçtiğimiz hafta sonu Maden Deresi’nde stres attı. Anadolu Gençlik Derneği Kocaali Şube Başkanlığı’nın ev sahipliğini yaptığı ve gün boyu süren organizasyonda gençler Maden Deresi’nin eşsiz güzelliğinde doğa yürüyüşü yaparak şehir ve okul stresinden uzak bir gün yaşadı.

Destek şart

Gezi sonrası açıklama yapan Anadolu Gençlik Derneği Teşkilatlanma Başkanı ve Kocaali Şube Başkanı Muhammed Öztopaloğlu, Anadolu Gençlik Derneği’nin gençliğine sahip çıkan bir kuruluş olduğunu ve derneğin milli ve manevi değerlere sahip gençler yetişmesi içinde gece gündüz çalıştığını vurguladı. Öztopaloğlu “Derneğimiz kuruluşundan bu yana Kutlu Doğum programları, seminerler, tarihi geziler, konferanslar, esnaf ziyaretleri, yarışmalar ve birçok alanda faaliyet gösteren ve gençliğimizin milli ve manevi değerlere sahip çıkan bir gençlik olması için mücadele eden bir dernektir. Bugün ülkemizde tarihine ve kültürüne sahip çıkan dindar bir gençlik yetiştirilmek isteniyorsa, devletin, yerel idarelerin ve sivil toplum örgütlerinin Anadolu Gençlik Derneği’ne destek olması gerekmektedir. Çünkü Anadolu gençliğin hedefi Sakaryamız başta olmak üzere tüm ülkede, her gencin kültürlü, ileri görüşlü, seviyeli, seciyeli yetişmesi için çalışmaktadır” dedi. Sosyal kültürel gezilerimizin devam edeceğini vurgulayan Başkan Öztopaloğlu Mayıs ayı içerisinde İstanbul gezisi yapacaklarını söyleyerek açık davette bulundu.

Çarşamba, 09 Mayıs 2012 19:35 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler AGD’den Maden çıkarması.