Çocuk deyip geçme.

  • PDF

Çocuk deyip geçme

Ak Parti Kocaali Kadın Kolları Teşkilatı’nın organizasyonu ile Serdivan Trafik Park’ta uygulamalı trafik eğitimi alan Kocaalili yaklaşık 15 çocuk, yetkililere büyük mesaj gönderdi. Trafik eğitiminin ardından uçurtma şenliğine katılan ve çeşitli yarışmalarda birincilik elde eden fikir fabrikaları, yetkililere Kocaali’de çocuklara yönelik tesisleşmenin desteklenmesi için mesaj gönderdi 

Uygulamalı eğitimin tadını çıkardılar

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerini Trafik Haftası ile birleştiren AK Parti Kocaali Kadın Kolları Teşkilatı ilçeden yaklaşık 15 çocuğa Serdivan’da bulunan Trafik Park’ta uygulamalı eğitim aldırdı. Ak Parti Kocaali Kadın Kolları Başkanı Nevin Deligöz, Yönetim Kurulu Üyeleri Hatice Tarım, Elif Koral ve Hediye Taşdelen ile birlikte Trafik Parkı ziyaret eden Abdullah Eren, Tuğba Nur Kuru, Yaren Nesil, Şevval Tarım, Ahmet Tarık Soygün, Esma Nar, Zafer Aydın, Duygu Aydın, Nurdan Aşçı, Beytullah Güner ve Kadriye Koral Serdivan Trafik Park’ta trafik eğitimi aldı. Minikler ayrıca öğrendikleri trafik bilgilerini işletme yetkililerinin gözetiminde uygulamalı olarak hayata geçirmenin heyecanını yaşadı.

Küçüklerden büyük mesaj

Minikler ardından Serdivan’da devam eden uçurtma şenliğine katıldı. Şenlik kapsamında yapılan çeşitli yarışmalara katılan Kocaalili minikler, çok sayıda ekibin katıldığı çuval yarışması, yumurta yarışması ve halat çekme yarışması gibi yarışmalarda birincilik kazandı. Bir günlük programda hem uygulamalı trafik eğitimi alan hem de doyasıya eğlenen minikler, Ak Parti Kocaali Kadın Kolları Teşkilatı’na teşekkür etti. Minikler ayrıca Başkan Nevin Deligöz aracılığı ile yetkililere mesaj gönderdi. Kocaali’de de çocuklara yönelik organizasyonların artırılması talebinde bulunan yarının idarecileri, ilçedeki çocuklara yönelik tesisleşmenin yetersiz olduğundan şikayet etti. 

Perşembe, 10 Mayıs 2012 21:22 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Çocuk deyip geçme.