Çelik’ten anlamlı ziyaret.

  • PDF

Çelik’ten anlamlı ziyaret.

Geçtiğimiz hafta içi gerçekleştirilen bir organizasyona katılmak üzere Kocaali’ye gelen Ak Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, yeni hizmete giren Kocaali Devlet Hastanesi’ni gezdi. Milletvekili Çelik öte yandan geçirdiği rahatsızlık sonrası tedavisine evinde devam edilen Kocaali eşrafından Dursun Yıldız’ı evinde ziyaret etti.

Tek eksiğimiz uzman hekim

Düzenlenen bir organizasyona katılmak üzere Kocaali’ye gelen Ak Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, program sonrasında Kocaali’de yeni hizmete giren Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Burada Hastane Müdürü Yahya Oruç ve üst yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Milletvekili Çelik yeni hizmet binasını gezerek yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi aldı. Kocaali Devlet Hastanesi’nin teknik donanım cihaz yönünden eksiği kalmadığını ve şu anda hastanede bulunmayan birkaç adet cihazın göreve gelecek olan uzman hekimin talimatları doğrultusunda talep edileceğini vurgulayan Hastane Müdürü Yahya Oruç, hastanedeki en büyük eksiğin uzman hekim ihtiyacı olduğunu söyledi. Özellikle yaz aylarında yaşanan yoğunluğun yeni hizmet binasının faaliyete geçmesinin ardından yükselen personel sayısı sayesinde asgari düzeye düşeceğini vurgulayan Oruç, uzman hekim eksiğinin ilçe halkını dışarıya yönlendirdiğini ifade etti. Hastane yönetimi tarafından, yeterli sayıda Uzman Hekim alınabilmesi için gerekli girişimlerin tamamlandığının altını çizen Oruç, Milletvekili Hasan Ali Çelik’ten destek istedi. Ak Parti İlçe Teşkilatı ve Kocaali Belediyesi’nin ilçedeki hizmeti kalitesini artırmak için var gücü ile çalıştığını vurgulayan Hasan Ali Çelik, hastane ile ilgili çalışmaların kendileri tarafından titizlikle takip edildiğini ve gereken desteğin verileceğini söyledi.

Dursun Yıldız’a vekil ziyareti

Hasan Ali Çelik’in bir sonraki durağı ise kısa bir süre önce geçirdiği rahatsızlık sonucu ağır bir ameliyat geçiren ve şu günlerde tedavisine evinde devam edilen Kocaali eşrafından Dursun Yıldız oldu. Dursun Yıldız’ı istirahatta olduğu evinde ziyaret eden ve geçmiş olsun dileklerini bizzat ileten Çelik, ilçe içerisindeki esnaf ve vatandaş ziyaretlerinin ardından Kocaali’den ayrıldı. Ak Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik’e Kocaali’deki bir günlük ziyaret programında Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Ak Parti İlçe Başkanı Basri Burak Ak, İl Genel Meclis Üyesi Şaban Kanbur ve Ak Parti Kocaali İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Çarşamba, 09 Mayıs 2012 19:44 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Çelik’ten anlamlı ziyaret.