Fındık Harmanından Futbol Sahasına.

  • PDF

Fındık Harmanından Futbol Sahasına.

Kestanepınarı Köyü’nde uzun zamandır bakımı yapılmayan ve yaz aylarında ağırlıklı olarak fındık armanı olarak kullanılan futbol sahası geçtiğimiz hafta içi köy muhtarı Ertürk Tenkoğlu’nun ve muhtarlık heyetinin girişimleri ile yeniden bakıma alındı. Bakım çalışması kapsamında Köy Hizmetleri’ne bağlı ekipler saha kenarlarında yapılan temizlik çalışmalarını tamamladı.

Sahanın kısa süre içerisinde tekrar futbol oynamaya elverişli hale getireceklerini belirten Kestanepınarı Köyü Muhtarı Ertürk Tenkoğlu, yaklaşık 15 yıldan bu yana yapılmayan Kestanepınarı Köyü Bahar Futbol Turnuvası’nın bu yıl yeniden başlayacağını söyledi. Tenkoğlu “Köyümüzde bulunan futbol sahası çok uzun zamandır kullanılmıyordu. Muhtarlık olarak bu yıl sahamızı yeniden işler hale getirme kararı aldık.

Sahamızı kullanılır hale getirecek ve yaklaşık 15 yıldır yapılamayan bahar turnuvasını yeniden başlatacağız. Kestanepınarı Köyü Futbol Turnuvası için müracaat işlemlerimizi tamamlanma aşamasına getirdik. Bu çalışma için muhtarlığımıza destek veren Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan ve Köy Hizmetleri ekiplerimize köy halkı adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Cumartesi, 26 Mayıs 2012 16:28 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Fındık Harmanından Futbol Sahasına.