Ak Teşkilat Köy Ziyaretlerinde.

Ak Teşkilat Köy Ziyaretlerinde.

Teşkilat içi çalışmaların tamamlanma sının ardından ilçe içerisindeki kurum ziyaretlerini bitiren Ak Parti Kocaali İlçe Başkanlığı köy ziyaretlerini sürdürdü.

Köy ziyaretleri devam ediyor
Çalışmalarına ilçe içerisinde kurum ziyaretleri ile başlayan AK Parti Kocaali İlçe Teşkilatı, ziyaretlerine köy programları ile devam etti. Yaklaşık bir ay önce başlayan ziyaretler serisinde Kirazlı, Gümüşoluk, Selahiye, Çobansayvant, Yanıksayvant, Kızılüzüm, Süngüt, Aktaş, Şerbetpınarı, Kestanepınarı, Kozluk, Bezirgan ve Caferiye köylerinde vatandaşlarla bir araya gelen Basri Burak Ak başkanlığındaki Ak Parti Kocaali İlçe Teşkilatı, hafta içi dört köyü daha ziyaret etti. Açmabaşı, Küplük, Karapelit ve Karalar köylerini ziyaret ederek vatandaşın sorunlarını dinleyen teşkilat sorunların çözümü içi çalışma başlattı.

Çözüm için çalışıyoruz
Konu ili ilgili açıklamada bulunan Ak Parti Kocaali İlçe Başkanı Basri Burak Ak, köy halkının yaşadığı sorunlara ilişkin açıklamalarda bulundu. Yaklaşık bir ay önce başlayan köy ziyaretlerinin titizlikle yürütüldüğünü ve vatandaş tarafından dile getirilen taleplerin çözümü için çalışmalara başladıklarını vurgulayan Başkan Basri Ak “Özellikle yüksek köylerimizin yol, su ve elektrik başta olmak üzere çeşitli gibi ihtiyaçları bulunuyor. Öte yandan bu sıkıntıların nüfus yoğunluğunun bir hayli arttığı fındık sezonunda rahatsız edici hale geldiği herkesçe biliniyor. Teşkilat olarak yaklaşık bir aydır sürdürdüğümüz köy ziyaretlerimizde muhtarlarımız başta olmak üzere köylerde ikamet eden vatandaşlarımız ile bir araya gelerek sorunlarını ve sorunların çözümü için taleplerini en ince ayrıntısına kadar not aldık ve vakit kaybetmeden sıkıntıların çözümü için, ilçe başkanlığı ve yönetim kurulumuzun girişimleri, il yönetimi ve milletvekillerimizin de desteği ile çalışma başlattık” dedi.

Cumartesi, 26 Mayıs 2012 16:33 tarihinde güncellendi