Gol Düellosunu Kuyumcullu Kazandı.

  • PDF

Gol Düellosunu Kuyumcullu Kazandı.

İkinci amatör küme karasu grubu ekiplerinden Kuyumculluspor ve grubun tek Kocaali temsilcisi Kozlukspor ikinci yarının açılış mücadelesine Kocaali’de karı karşıya geldi. Toplam 5 golün atıldığı mücadeleden Kuyumculluspor galip ayrıldı. İkinci Amatör Küme Karasu Grubu’nda ikinci yarının açılış karşılamaları Pazar günü oynandı.


Kocaali Şehir Stadı’nda karşı karşıya gelen Kuyumculluspor ile Kozlukspor arasında gol düellosu yaşandı. 36.dakikada Mehmet’in golüne engel olamayan Kozlukspor ikinci yarının hemen başında beraberliği yakaladı. 49 dakikada Serkan’ın golü ile farkı kapatan Kocaali temsilcisi 61. Dakikada oyuna sonradan giren büyük Anıl’ın penaltı golü ile öne geçmesine rağmen skor avantajını koruyamadı.

Önde götürdüğü karşılaşmada dişli rakibi karşısında bir anda mağlup duruma düşen Kuyumculluspor, çabuk toparlandı ve 4 dakika içerisinde tekrar galibiyeti yakaladı. 64. Dakikada Selahattin ile önce beraberliği yakalayan Karasu temsilcisi 65. Dakikada Sercan ile tekrar galip duruma geçti. Karşılaşma 3-2 Kuyumculluspor üstünlüğü ile noktalandı.

Saha: Kocaali
Hakemler: Mükremin Uzer*** Ahmet Ak*** Burak Naim Gönültaş***
Kuyumculluspor: Ufuk***, Sercan İ.***, Bora***, Kerem***, Mehmet***, Bahattin***, Selahattin** (İdris**), Mert** (Cihat**), Sercan A.***, Yavuz***, Gökhan***
Antrenör: Mehmet Yelken
Kozlukspor: İrfan**, Dursun**, Ayhan**, Soner**, Turgay**, Erkan***, Aziz**, Ömer** (Kubilay**), Serkan***, Sinan***, Ercan** (Serkan T.** (Büyük Anıl**))
Antrenör: Fevzi Kibar
Goller: Dk.36 Mehmet, Dk. 64 Selahattin, Dk. 65 Sercan (Kuyumculluspor) Dk. 49 Serkan, Dk. 61. Anıl (Pen.) Kozlukspor

Cumartesi, 26 Mayıs 2012 16:40 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Gol Düellosunu Kuyumcullu Kazandı.