Sancak’tan Kocaali’ye tam destek.

  • PDF

Sancak’tan Kocaali’ye tam destek.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Tesisler Şube Müdürü Cihat Sancak, Kocaali’deki spor tesisi yatırımları ile ilgili bilgi almak ve yatırım bölgelerinde incelemelerde bulunmak üzere ilçeye geldi. Sancak, Esentepe Projesi ve Şehir Stadı projeleri için Kocaali’ye tam destek dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü mahareti ile ilçede yapılması planlanan spor tesisi yatırımları ile ilgili incelemelerde bulunmak üzere Kocaali’ye gelen Tesisler Şube Müdürü Cihat Sancak, Kocaali Gençlik Spor İlçe Müdürü Ahmet Coşkun ve Kocaali Belediyesi Harita Mühendisi Engin Sofu ile birlikte Karşı Mahalle Esentepe Mevkii ve Kocaali Şehir Stadı’nı gezdi. İlk ziyaretini Esentepe’ye gerçekleştiren Sancak, Kocaali Belediyesi tarafından Esentepe Projesi adı altında hazırlanan spor tesislerine ait Vaziyet Planını arazi üzerinde inceledi. Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Coşkun ve Harita Mühendisi Engin Sofu’dan çalışma ile ilgili bilgi alan Sancak projeye tam destek verdiğini söyledi.

Ardından Sentetik Yüzeyli Futbol Sahası ve Aydınlatma projesini bekleyen Kocaali Şehir Stadı’na geçen Tesisler Şube Müdürü Cihat Sancak, proje ilgili kamulaştırma çalışmasının devam ettiğini ve projeye yönelik inşaat çalışmasının yakın zaman içerisinde başlayabileceğini söyledi. Konu ile ilgili olarak görüşlerine başvurduğumuz Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, spor yatırımları konusunda titizlikle çalışıldığını ifade etti. İlçenin futbol başta olmak üzere sportif faaliyetlerde önemli mesafe aldığını vurgulayan Başkan Acar, büyük yatırımların ihtiyaç haline geldiğini ve yatırımların gerçekleşmesi için türlü imkanların seferber edildiğini söyledi.

Cumartesi, 26 Mayıs 2012 16:55 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Sancak’tan Kocaali’ye tam destek.