Ak Kadınlardan Duygu Yüklü Kutlama.

  • PDF

Ak Kadınlardan Duygu Yüklü Kutlama.

Ak Parti Kocaali Kadın Kolları Teşkilatı tarafından düzenlenen Anneler Günü programı, Kocaali Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Programa teşkilat tarafından yılın annesi olarak seçilen Semra Dilmaç damga vurdu.

Doğuştan ölüme kadar Ak Parti Kocaali Kadın Kolları Teşkilatı tarafından Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen Anneler Günü kutlama programına Kocaalili bayanlar yoğun ilgi gösterdi. Programa Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, Ak Parti Kocaali İlçe Başkanı Basri Burak Ak, teşkilat yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda davetlinin yanı sıra yaklaşık 500 Kocaalili bayan katıldı. Programda açılış konuşması Ak Parti Kocaali Kadın Kolları Başkanı Nevin Deligöz tarafından yapıldı.

Konuşmasında anne şefkatine vurgu yapan Başkan Nevin Deligöz, annelik duygusunun insanın hayatında doğumdan ölüme kadar rol oynayan yegane duygu olduğunu söyledi. Programda daha sonra Ak Parti Kocaali İlçe Başkanı Basri Burak Ak ve yönetim kurulu üyesi Osman Emanet konuşma yaparak annelerin bu özel gününü kutladı.

Yılın annesi Semra Dilmaç
Ak Parti Kocaali Kadın Kolları Teşkilatı tarafından düzenlenen program, açılış ve kutlama konuşmalarının ardından hediyelerin takdim edilmesi ile devam etti. Teşkilat tarafından yılın annesi seçilen Semra Dilmaç ise hediyelerin takdimi sırasında duygulu anlar yaşadı. Programdaki en büyük sürpriz ise yılın annesi Semra Dilmaç’a yapıldı. Biri engelli olmak üzere üç çocuk annesi Semra Dilmaç’ın bir günlük yaşantısı slayt gösterisi olarak katılımcılara izletildi.

Programda yapılan çekilişle davetlilere çok sayıda hediye dağıtıldı. Geçtiğimiz Cumartesi günü Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen ve 3 saat süren program eğlence bölümü ile sona erdi.

Cumartesi, 26 Mayıs 2012 17:00 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Ak Kadınlardan Duygu Yüklü Kutlama.