Minikler Kocaali'yi Sardı.

  • PDF

Minikler Kocaali'yi Sardı.

Bu yıl 21-25 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Okul Öncesi Şenliği ana sınıfı öğrencilerinin kurum ziyaretleri ile başladı. On farklı okuldan yaklaşık yüz öğrenci Kocaali'ye adeta çıkarma yaptı.

 


21-25 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Okul Öncesi Şenliği geçtiğimiz Pazartesi günü ana sınıfı öğrencilerinin kurum ziyaretleri ile başladı. İlçe genelindeki on ayrı ilköğretim okulundan yaklaşık 100 minik, Kocaali'deki makamlara adeta çıkarma yaptı. Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan Şerbetpınarı İlköğretim Okulu ve Kirazlı İlköğretim Okulu ana sınıfı öğrencilerini ağırlarken, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ise Hürriyet İlköğretim Okulu ana sınıfı öğrencilerini makamında ağırladı. Minik öğrencilerin ilçe genelindeki kurumlara olan ziyaretleri bununla sınırlı kalmadı.

Kocaali AKV İlköğretim Okulu İlçe Jandarma komutanı Alparslan Avşar'ı, Osman Salihoğlu İlköğretim Okulu İlçe Emniyet Amiri Önder Kavak'ı, Şehit Şerife Bacı Anaokulu Sağlık Grup Başkanı Sami Kıran'ı, Atatürk İlköğretim Okulu Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın'ı, Beşevler İlköğretim Okulu Orman İşletme Şefi Mustafa Çankaya'yı, Karşı Mahalle İlköğretim Okulu Kocaali Müftüsü Ahmet Halıcı'yı, Nazım Üner İlköğretim Okulu ana sınıfı öğrencileri ise Kocaali PTT Şubesi'ni ziyaret etti.

Yarının büyükleri gittikleri makamlardan bol bol hediye aldı. Hafta boyunca çeşitli etkinliklerle devam edecek olan Okul Öncesi Şenliği, Cuma günü Kocaali Plajı'nda tüm okullarda öğrenim gören okul öncesi öğrencilerinin ve öğrenci velilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek olan uçurtma festivali ile sona erecek.

Pazartesi, 04 Haziran 2012 17:58 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Minikler Kocaali'yi Sardı.