Fuarda Mehteran ve Giresun Karşılaması.

  • PDF

Fuarda Mehteran ve Giresun Karşılaması.

Bu yıl beşincisi düzenlenen SABİTEK (Sakarya Bilim Teknoloji Eğitim ve Kariyer Günleri) Fuarı’na Kocaali’den Hürriyet İlköğretim Okulu ve Karşı Mahalle İlköğretim Okulu katıldı.

Hürriyet İlköğretim Okulu Mehteran gösterisi ve Karşı Mahalle İlköğretim Okulu Giresun Karşılama gösterisi büyük beğeni topladı.

Bu yıl beşincisi düzenlenen SABİTEK (Sakarya Bilim Teknoloji Eğitim ve Kariyer Günleri) Fuarı Serdivan Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. 22-24 Mayıs tarihleri arasında devam eden fuara Kocaali’den Hürriyete İlköğretim Okulu ve Karşı Mahalle İlköğretim Okulu katıldı. Kocaali’de ilköğretim okullarına hitaben düzenlenen organizasyonların simgesi haline gelen ve ilçede büyük beğeni toplayan Hürriyet İlköğretim Okulu Mehteran Takımı SABİTEK Fuarı’nda da ilgi topladı. Sınıf Öğretmeni Savaş Korkakçı idaresinde Mehteran gösterilerini başarı ile sergileyen Kocaalili minikler katılımcıların yoğun ilgisi ile karşılandı. Fuara Sınıf Öğretmeni Taylan Tetik idaresinde katılan Karşı Mahalle İlköğretim Okulu folklor ekibi ise Giresun Karşılaması ile ilgi topladı. Minik öğrencilerin fuardaki başarılı performansları ise karşılıksız kalmadı. Öğrenciler okul yönetimleri ve okul aile birliği yönetimleri tarafından çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. 

Perşembe, 07 Haziran 2012 18:14 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Fuarda Mehteran ve Giresun Karşılaması.