CHP Gençlikte Özer dönemi.

  • PDF

CHP Gençlikte Özer dönemi.

CHP Kocaali Gençlik Kolları Başkanlığı 1. olağan genel kurul toplantısını geçtiğimiz hafta içi ilçe teşkilat binasında gerçekleştirdi. Tek liste ile gidilen başkanlık seçimlerinde başkanlık görevini devir alan Gamze Özer yönetim içi yapılanma için kolları sıvadı.

Seçilen ilk başkan

CHP Kocaali İlçe Gençlik Kolları Teşkilatı 1. olağan genel kurul toplantısını 19 Mayıs Cumartesi günü ilçe teşkilat binasında gerçekleştirdi. 12 üyenin katılımıyla gerçekleştirilen genel kurul toplantısında üyelerin tamamından güvenoyu alan Gamze Özer, CHP Kocaali Teşkilatında seçilerek göreve gelen ilk gençlik kolu başkanı oldu. Genel kurulun ardından teşkilat binasını ziyaret ederek gençlik kolları üyeleri ile bir araya gelen Başkan Cengiz Murat Altuntaş, yeni yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek Başkan Gamze Özer’e başarı diledi.

Gençlerin bağımsızlığı kayboluyor

Toplantını ardından açıklamalarda bulunan yeni başkan Gamze Özer, “Yeni seçildiğimiz CHP Gençlik Kolları Kocaali Teşkilatı’nda yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte şirin ilçemiz Kocaali’mizi, daha çağdaş ve modern bir geleceğe hazırlamak için çalışmalarımıza başlıyoruz. Görüyoruz ki cehaletin adım adım ilerlediği bir dönem yaşanmaktadır. Genç arkadaşlarımız partimize katılma konusunda baskı altında kaldıklarından oldukça tedirgin ve gizli davranmaktalar. Bu da demek oluyor ki bağımsızlığımızı giderek kaybediyoruz. Ben ve arkadaşlarım bu büyük mücadelenin içine giriyoruz. Korkmadan, usanmadan, yılmadan, elimizden geleni fazlasıyla yapacağımızı biliyoruz. Bizler cumhuriyetimizin en büyük muhafızları olmaya hazırız. Bu amaç doğrultusunda bizimle birlikte olmayı düşünen genç arkadaşlarımız bulacağız. Birlikte hareket ederek ilçemizde çoğalarak büyüyeceğiz. Öncelikli hedefimiz budur” dedi. Başkan Özer ayrıca yeni yönetim içerisindeki görev dağılımının hafta içerisinde tamamlanacağını sözlerine ekledi. 

Perşembe, 07 Haziran 2012 18:22 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler CHP Gençlikte Özer dönemi.