Belediye vatandaş el ele.

  • PDF

Belediye vatandaş el ele.

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte çevre düzenleme çalışmalarına hız kazandıran Kocaali Belediyesi Alandere Mahalle Mezarlığı, Kocaali Şehir Mezarlığı’nda temizlik ve inşaat çalışmalarına başladı. Alandere Mahalle Mezarlığı’ndaki çalışmaları hayırsever bir vatandaşın da desteği ile yürüten belediye ekipleri Şehir Mezarlığı’ndaki çalışmaları ise hızlandırdı.

Dekoratif duvar yapılıyor

Bir yılı aşkın süredir tadilat yapılmayı bekleyen Alandere Mahalle Mezarlığı’nda çevre duvarlarının yeniden yapıma başlandı. Kocaali Belediyesi ve mahalle sakinlerinden hayırsever İlyas Ekşi’nin desteği ile yapılan duvar çalışması geçtiğimiz hafta iç başladı. Haziran ayı içerisinde tamamlanması planlanan çalışma kapsamında mezarlığı çevreleyen koruma duvarı kaldırılarak yerine dekoratif perde duvar yapılacak.

Düzenleme yapılacak

Alandere Mezarlığı’nda hayırsever İlyas Ekşi ile çalışma yürüten Kocaali Belediyesi öte yandan Kocaali Şehir Mezarlığı’nda yürütülen inşaat çalışmalarına da hız kazandırdı. Şehir Mezarlığı’nda yapılan çalışma kapsamında ise mezarlık duvarları yenilenerek giriş çıkışlarda çeşitli düzenlemeler yapılacak. Ayrıca ziyaretçiler için mescit kazandırılacak.

Mezarlıklar sıraya girdi

Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız Kocaali Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Ekşi belediye çalışmalarında vatandaş desteğinin önemine işaret ederek, mahalle halkına katkılarından dolayı İlyas Ekşi’ye teşekkür etti. Alandere Mezarlığı ve Kocaali Şehir Mezarlığı’nda yapılan çalışmaların en yakın zamanda bitirileceğini vurgulayan Ekşi, bu iki çalışmanın ardından Kocaali Sahil Mezarlığı’nda da çalışma yapmayı planladıklarını söyledi.

Perşembe, 07 Haziran 2012 18:26 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Belediye vatandaş el ele.