Ak kadınlarda yoğun hafta.

  • PDF

Ak kadınlarda yoğun hafta.

Nevin Deligöz başkanlığında faaliyetlerini aralıksız sürdüren AK Parti Kocaali Kadın Kolları Teşkilatı, haftayı oldukça yoğun geçirdi. Hemşireler günü münasebetiyle Kocaali Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden Başkan Nevin Deligöz ve yönetimi ardından Ak Parti Karasu Kadın Kolları Teşkilatı ile birlikte İstanbul Cerrahi Hastanesi işbirliği ile Karasu Konfor Düğün Salonu’nda düzenlenen tüp bebek seminerine destek verdi.

Önce sağlık

Haftaya, hemşireler günü münasebetiyle düzenlenen ziyaret programı ile başlayan Ak Parti Kocaali Kadın Kolları Teşkilatı Kocaali Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek görevli personel ile bir araya geldi. Hastanede görevli hemşireler başta olmak üzere tüm çalışanları görev yaptıkları birimlerde ziyaret eden Başkan Nevin Deligöz ve yönetimi personelin hemşireler günü kutlayarak kendileri için hazırlatılan çeşitli hediyeleri takdim etti.

En güzel hediye

Hafta boyu süren çeşitli etkinliklerin ardından Ak Parti Karasu Kadın Kolları Teşkilatı ile birlikte İstanbul Cerrahi Hastanesi öncülüğünde düzenlenen tüp bebek seminerine destek veren Başkan Nevin Deligöz ve yönetimi yaklaşık 30 kişilik bir grupla Konfor Düğün Salonu’nda yer aldı. Seminerde yapılan çekilişte 4 çifte ücretsiz tüp bebek tedavisi hediye edildi. Ak Parti Karasu Kadın Kolları Başkanı Belgin Kurtuluş tarafından yapılan çekiliş ise Kocaalili Kalaman çiftine ücretsiz tüp bebek tedavisi kazandırdı. 

Perşembe, 07 Haziran 2012 18:33 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Ak kadınlarda yoğun hafta.