Ali hocayı uğurladık.

  • PDF

Ali hocayı uğurladık

Yakalandığı amansız hastalıktan ötürü bir süredir tedavi gören ve tedavisine Kocaali Devlet Hastanesi’nde devam edilen Kocaali’nin emektar öğretmenlerin den Dursun Ali Rendağ geçtiğimiz hafta içi hayata gözlerini yumdu. İlçe halkının gönlünde taht kuran Ali hoca yaklaşık 2 Bin kişinin katıldığı cenaze töreni ile gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

Yakalandığı amansız hastalığa yenik düşen, Abidin Serhoş Çok Programlı Lisesi eski müdürlerinde Dursun Ali Rendağ yaklaşık 2 Bin kişinin katıldığı cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı. Kocaali’de 7’den 70’e herkesin sevgisini kazanan Ali hoca cenazesi geçtiğimiz Salı günü Kocaali Merkez Camiinde öğle namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Kocaali Sahil Mezarlığı’nda defnedildi. Ali Rendağ’a karşı son görevini yerine getirmek ve cenaze merasimine katılmak için Merkez Camii’ne akın eden yaklaşık 2 Bin kişi izdihama neden oldu. Cami avlusu cemaati almayınca yaklaşık 200 kişilik bir grup cenaze namazını Cumhuriyet Caddesi üzerinde kıldı. 

Pazartesi, 11 Haziran 2012 14:12 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Ali hocayı uğurladık.