Turan Kalfa Kocaali’ye döneceğini açıkladı.

  • PDF

Turan Kalfa Kocaali’ye döneceğini açıkladı.

1981 yılında gittiği Kanada’da, özverili çalışmaları sonrasında ülkenin sayılı iş adamları arasına giren Kocaalili iş adamı Turan Kalfa, sahibi olduğu Depotium’u satarak aktif iş hayatını bıraktığını açıkladı. Canadaturk.ca internet sitesine açıklamalarda bulunan Kalfa, Kocaali’ye dönerek kazancını doğduğu yerde değerlendireceğini söyledi.

Yaklaşık 30 yıllık bir sürecin ardından Kanada’nın sayılı iş adamları giren Kocaalili iş adamı Turan Kalfa, sahibi olduğu Depotium isimli depolama şirketini sattığını ve aktif iş hayatın bıraktığını açıkladı. Canadaturk.ca isimli internet sitesine konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Kalfa 30 yıllık dönemde çok zor dönemler yaşadığını ancak eline geçen fırsatları iyi değerlendirerek başarıya ulaştığını söyledi. Röportajında 1979 yılında kaptanlık eğitimi için gittiği Kanada’ya 1981 yılında yerleşmek için gittiğini belirten Turan Kalfa asıl başarının 1987 yılında kurdukları evden eve taşıma şirketi ile geldiğini ifade etti. 1996 yılına kadar devem eden sürecin ardından nakliyat işinden ayrılıp depolama sektörüne yöneldiklerini vurgulayan Kalfa, kısa sürede ülkenin önde gelen kuruluşları arasına girdiklerini belirtti. Sahibi olduğu Depotium isimli depolama şirketini sattığını belirten Kocaalili iş adamı Turan Kalfa röportajını “Kanada’ya gelen binlerce insanın içinde en şanslı ve mutlu olanlardan biri olduğumu sanıyorum. Türkiye’den kaçmadım, kopmadım. Dünyayı görmek ve para kazanmak için yola çıkmıştım, ikisini de başardım. Şimdi doğduğum yere dönüp kaldığım yerden yoluma devam edeceğim” şeklinde tamamladı.

Perşembe, 07 Haziran 2012 18:42 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Turan Kalfa Kocaali’ye döneceğini açıkladı.