Bölgesel seferberlik başladı.

  • PDF

Bölgesel seferberlik başladı.

2011-2012 futbol sezonunda ortaya koyduğu başarılı performansı ile lig şampiyonluğunu ve Valilik Kupasını müzesine götüren Kocaalispor’da Bölgesel Amatör Lig telaşı başladı. Müsabakaların sona ermesinin ardından bir süre sessiz kalan Kocaalispor yönetimi geçtiğimiz hafta içi geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirerek 2012-2013 futbol sezonu için çalışmaya başladı. 

Kocaali Merkez Plajı’nda gerçekleştirilen ve yaklaşık üç saat süren toplantıya Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, Ak Parti İlçe Başkanı Basri Burak Ak, CHP İlçe Başkanı Cengiz Murat Altuntaş, İl Genel Meclis Üyesi Halit Depe, Esnaf Odası Başkanı Ali Yılmaz, Şoförler Odası Başkanı Süleyman Albayrak, HAS Parti İlçe Başkanı ve Kocaalispor yönetim kurulu üyesi Murat Duman, Ziraat Odası Başkanı Tamer Tunca, Turizm Kültür Derneği Başkanı Hasan Çolak, Kocaali Emlakçılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Demir, Yüksekokul Yaptırma ve Koruma Derneği Başkanı Engin Aşçı, Belediye Meclis Üyesi Nurettin Serdaroğlu, Kocaali Sahilspor Kulüp Başkanı Ali Tarım, ilçe esnafları ve yöneticilerden oluşan yaklaşık 40 kişi katıldı. Toplantıda Kocaalispor yönetiminin Bölgesel Amatör Lig için yapacağı hazırlık çalışmalarının planlaması yapıldı. Konu ile ilgili açıklama yapan Kocaalispor Kulüp Başkanı Aytaç Sarı, Bölgesel Amatör Lig’de mücadelenin daha büyük sorumluluk gerektirdiğini ve daha büyük desteğe ihtiyaç olduğunu vurguladı. Başkan Sarı “Oldukça başarılı geçen bir sezonun ardından hedefimize ulaştık ve Kocaali’nin adını Bölgesel Lig’e yazdırdık. Yönetim olarak elde ettiğimiz başarıyı, kulübümüze destek veren ilçe halkımıza armağan ediyoruz. Artık hedefimiz bulunduğumuz grupta ilçemizi en iyi şekilde temsil etmek ve 3. Lig’e yükselmek için mücadele etmek. Tabi bu durum özellikle kulüp yönetimine maddi manevi büyük sorumluluk yüklüyor.  Değerli idarecilerimizin önderliğinde, sporsever ilçe halkımızın ve değerli iş adamlarımızın da desteği ile daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyoruz” dedi.

Salı, 12 Haziran 2012 23:08 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Bölgesel seferberlik başladı.