Mental aritmetik Kocaali’de.

  • PDF

Mental aritmetik Kocaali’de.

Sakarya’da kişisel gelişim sektörünün öncü kuruluşlarından olan Aloha Mental Aritmetik, ildeki ilk şubesini Kocaali’de açtı. İlçedeki ilk toplantı ise yaklaşık kırk öğrenci verlisinin katılımıyla hizmet binasında gerçekleşti. Şirket ortaklarından Burak Duman’ın katılımıyla gerçekleşen ve yaklaşık iki saat süren toplantıda öğrenci velilerine mental aritmetik ile ilgili detaylı bilgiler verildi. 

Dört ile on üç yaş arası çocuklarda zihin kullanma becerisinin gelişimini sağlayan abaküs sisteminin, fotoğrafik zekayı ve odaklanmayı geliştiren bir öğretim sistemi olduğunu vurgulayan Duman, Kocaali’nin mental aritmetik kursuna ilgi gösterdiğini bu sebeple ilk şubenin ilçede açıldığını belirtti. Duman ayrıca ikinci şube için Karasu’yu tercih ettiklerini ve çalışmaların devam ettiğini söyledi. Aloha Mental Aritmetik Kocaali Şubesi Müdürü Önder Akbıyık ise Kocaali’nin kursa sahip çıkacaklarını belirterek “Kocaali’ye güveniyoruz. İnanıyoruz ki Kocaalililer bize ve bu kuruma sahip çıkacaklar ve kazanan ilçemizin çocukları olacak” dedi. Mental Aritmetik ve abaküs sisteminin çokcuklar üzerindeki geliştirici etkisi ve başarı oranının değerlendirildiği toplantı soru cevap bölümü ile sona erdi. 

Perşembe, 28 Haziran 2012 12:45 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Mental aritmetik Kocaali’de.