Kadın Kolları’nda yeni dönem.

  • PDF

Kadın Kolları’nda yeni dönem.

CHP Kocaali Kadın Kolları Teşkilatı Birinci Olağan Kongresi’ni geçtiğimiz hafta içi ilçe teşkilat binasında gerçekleştirdi. Tek aday Zehra Şen teşkilatın yeni başkanı oldu.

Yeni başkan Zehra Şen

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaali kadın Kolları Teşkilatı 1. Olağan Kongresi geçtiğimiz hafta içi ilçe teşkilat binasında gerçekleştirdi. 15 üyenin katılımıyla gerçekleşen kongrede tek aday Zehra Şen CHP Kocaali Kadın Kolları Teşkilatı’nın yeni başkanı oldu. Kongreye CHP Kadın Kolları İl Yönetimi, Adapazarı, Serdivan, Arifiye, Erenler İlçe Yönetimleri eski il ve ilçe başkanlarının yanı sıra çok sayıda yönetici katıldı. Kongrenin ardın açıklamalarda bulunan yeni başkan Zehra Şen, parti üyelerine teşekkür etti.  

Hedef yerel seçimler

Başkan Şen “Bu onurlu göreve beni seçen değerli üye arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum. Yönetime seçilen arkadaşlarımızla birlikte özverili bir şekilde çalışacak ve partimize layık olmak için mücadele edeceğiz. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ve ilçe halkımızla el ele vererek, ilçemiz için olumlu çalışmalara imza atmak istiyoruz. Kocaalili tüm hanımefendileri çalışmalarımıza katkı sunmaya davet ediyoruz” dedi. CHP Kocaali İlçe Teşkilatı’nın özverili çalışmalar neticesinde kısa sürede yenden yapılandığını vurgulayan İlçe Başkanı Cengiz Murat Altuntaş ise ilçe yönetiminin ardından gençlik kolları ve kadın kollarındaki yapılanmanın kısa sürede tamamlandığını ve artık yerel seçime yönelik çalışmaların hızlandırılacağını söyledi. 

Perşembe, 28 Haziran 2012 12:49 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Kadın Kolları’nda yeni dönem.