En güzel tatil hediyesi.

  • PDF

En güzel tatil hediyesi.

2011-2012 Eğitim Öğretim Yılı başlangıcında başarılı öğrencileri bisikletle ödüllendireceğinin sözünü veren Açmabaşı Köyü Muhtarlığı ve Açmabaşı İlköğretim Okulu yönetimi sözünü yerine getirdi. Derslerinde ve sosyal aktivitelerde başarı gösteren üç öğrenciye bisiklet hediye edildi.

2011-2012 Eğitim Öğretim Yılı başlangıcında, Açmabaşı Köyü Muhtarlığı ve İlköğretim Okulu yönetimi tarafından, derlerinde ve sosyal aktivitelerde başarılı olarak dereceye giren öğrencilere verilen bisiklet sözü yerine geldi. Köy Muhtarı Alim Hoşgör önderliğinde muhtarlık heyeti ve Açmabaşı Köyü İlköğretim Okulu yönetimi tarafından temin edilen üç adet bisiklet geçtiğimiz Cuma günü yapılan karne töreninde öğrencilere teslim edildi. Öğrenciler uzun ders yılı maratonun ardından yaklaşık üç aylık bir tatile merhaba demenin sevincini yaşarken, derslerindeki ve sosyal aktivitelerindeki başarıları ile okuldaki ilk üç öğrenci olmayı başaran 8-A Sınıfı öğrencilerinden Fatih Çegen, Esra Çelen ve 2-A Sınıfı öğrencilerinden Sevinç Öztopaloğlu, başarılarının karşılığında bisiklet sahibi olunca tatil sevinçleri ikiye katlandı.

Perşembe, 28 Haziran 2012 13:05 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler En güzel tatil hediyesi.