Beşevler’de hediye yağmuru.

  • PDF

Beşevler’de hediye yağmuru.

Kocaali Beşevler İlköğretim Okulu’nda gerçekleştirilen karne törenine Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, İlçe Milli Eğitim Müdür Ahmet Altın, Okul Aile Birliği Başkanı Süleyman Memiçoğlu, okul yönetimi ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı. Törende 2011-2012 eğitim öğretim yılı içerisinde her sınıftan başarılı olan öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

 8. sınıf birincisi Şeyma Nur Kızıltaş hediyesi olan netbook u Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan’dan alırken, 7. sınıf birincisi olan Esra Çetinkaya’ya hediyesi olan bisikleti Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın, 6. sınıf biricisi olan Nurdagül Kar’a ise hediyesi olan mp3 çaları Okul Aile Birliği Başkanı Süleyman Memiçoğlu takdim etti. Törende konuşma yapan Kocaali Kaymakamı yapılan çalışmadan dolayı okul aile birliğine ve hediyelerin temininde bağışta bulunan Gökkaya Tekstil sahibi Ahmet Gökkaya’ya, Memiçoğlu Emlak adına Yunus Memiçoğlu’na ve Şaban Demirci’ye teşekkür ederek kendileri için okul yönetimi tarafından hazırlatılan teşekkür belgelerini takdim etti. Okul Aile Birliği Başkanı Süleyman Memiçoğlu ise “Biz aile birliği olarak göreve başladığımız günden itibaren okulumuzda başarı otalamasını üst sevilere çekebilmek ve öğrencilerimiz arasında başarılı olma rekabeti çıkarmak için ödül verme yoluna gittik. Bunda da başarılı olduğumuzu açık bir şekilde gördük. Öğrencilerimiz arasında ortaya koyulan ödülü alabilmek için çok güzel bir rekabet oluştu bu da bizleri haliyle mutlu etti. Bizlere bu konuda yardımcı ve desteklerini esirgemeyen arkadaşlarımıza, velilerimize ve her şeyden önce okul idaremize ve öğretmen arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Perşembe, 28 Haziran 2012 13:10 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Beşevler’de hediye yağmuru.