Eğitim yılı değerlendirildi.

  • PDF

Eğitim yılı değerlendirildi

Kocaali İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde 2011-2012 Eğitim Öğretim Yılı Yıl Sonu Değerlendirme toplantısı Bahçem Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ve Kocaali İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün öğretmen, memur, sözleşmeli öğretmen ve hizmetlilerden oluşan 290 kişilik personel kadrosu katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın’ın açılış konuşmasının ardından yıl içerisinde gerçekleştirilen faaliyetlerin değerlendirildiği toplantı plaket töreni ile sona erdi. Törende Okullar Hayat Olsun projesine desteğinden dolayı Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar’a, il genelinde düzenlenen kültürel yarışmalarda ‘En Çok Yarışmaya Katılan ve Yarışmalara En Çok Eser Gönderen Ortaöğretim Okulu’ olan ve SEBAP Kapsamında yapılan Ortaöğretim Okulları Kazanım Değerlendirme Sınavı sonuçlarına göre;11. ve 12.Sınıflarda ilçe birinciliği elde eden Kocaali Anadolu Lisesi’ne, ve etkinliklere katılım ve kazanım değerlendirme sınavı sonuçlarındaki başarılarına göre Atatürk İlköğretim Okulu, Hürriyet İlköğretim Okulu ve Şehit Mehmet Sarı İlköğretim Okulu’na plaketleri takdim edildi.

Perşembe, 28 Haziran 2012 13:16 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Eğitim yılı değerlendirildi.