Uncuoğlu’ndan tam destek.

  • PDF

Uncuoğlu’ndan tam destek.

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Siyasi İşler Başkanı Süleyman Özmen, Sosyal İşler Başkanı Mehmet Yılmaz ve Yerel Yönetimler Başkanı Osman Aydın, geçtiğimiz hafta içi Ak Parti Kocaali İlçe Teşkilatı’nın olağan toplantısına katılmak üzere Kocaali’ye geldi.

İlçe Teşkilat binasında gerçekleştirilen ve yaklaşık iki saat süren toplantıda, Ak Parti Kocaali İlçe Başkanı Basri Burak Ak, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nevin Deligöz, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed İnce ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Başkan Uncuoğlu, 15 Haziran tarihinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşecek olan 4. Olağan Kongre ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yönetim kurulu üyelerine kongre davetiyelerini bizar dağıtan Uncuoğlu, 4. Olağan Kongreye Sakarya genelinden ve çevre illerden yoğun katılım beklendiğini ve Kocaali’nin katılım gösteren ilçeler arasında üst sıralarda olacağını söyledi. Uncuoğlu ayrıca yönetim kurulu üyelerinden, Kocaali’deki ihtiyaçların giderilmesine yönelik yürütülen çalışmalar ve ilçenin genel sorunları ile ilgili bilgiler alan Uncuoğlu, her türlü desteğin verileceğini söyledi. 

Perşembe, 28 Haziran 2012 13:20 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Uncuoğlu’ndan tam destek.