Gümüoluk’ta futbolcu ordusu yetişiyor.

  • PDF

Gümüoluk’ta futbolcu ordusu yetişiyor.

Kocaali Halk Eğitim Merkezi tarafından 12-14 yaş grubu gençlere yönelik düzenlenen Futbol Akademi Kursuları ilçe halkından ve miniklerden ilgi görmeye devam ediyor. Gümüşoluk Mahallesi’nde Futbol Antrenörü Hasan Yılmaz Koç’un eğitmenliğini yaptığı kursta ise 20 minik, hem sportif becerilerini geliştiriyor hem de yaz tatilinin keyfini çıkarıyor. 

Yaklaşık bir yıl önce başlayan ve birbiri ardına devam eden Futbol Akademi Kursularının ilçe futboluna çok sayıda genç ve yetenekli futbolcu kazandırdığını belirten Futbol Antrenörü Yılmaz Koç kursa olan ilginin giderek arttığını ifade etti. Koç “Çalışmalarımızda öncelikli olarak ilçemiz gençlerinin sosyalleşmesini, sağlıklı ve ahlaklı bireyler olarak yetişip topluma faydalı olabilecek düzeye gelmelerini hedefliyoruz. Bununla birlikte antrenmanlarımızda gençlerimizin yetenek, bilgi ve becerilerinin gelişime katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bu güne kadar yaptığımız çalışmalar neticesinde ilçe futboluna 30’a yakın sporcu kazandırdık ve kazandırmaya devam ediyoruz. Ayrıca gençliğimizin kursumuza olan ilgisi artarak devam ediyor. Bu konuda gençlerimize ve ailelerine teşekkür ediyorum. Ayrıca kursumuzun açılmasında kolaylık sağlayan ve teşvik eden Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Coşkun’a gençlerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Perşembe, 19 Temmuz 2012 15:34 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Gümüoluk’ta futbolcu ordusu yetişiyor.