Turnuva hazırlığı devam ediyor.

  • PDF

Turnuva hazırlığı devam ediyor.

Kocaali Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve geleneksel hale getirilen Kocaali Plaj Futbolu Turnuvası için takım kayıtları ve saha hazırlıkları aralıksız devam ediyor.

Kayıtlar 25 Haziran’da bitecek

Kocaali Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Plaj Futbolu Turnuvası için takım kayıtları ve saha çalışmaları aralıksız sürüyor. Turnuvaya katılmak isteyen takımlar için geçtiğimiz hafta içi başlayan kayıt süreci Kocaali Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Cedit 54 Futbol Akademi Antrenörü Vefa Çelebi gözetiminde devam ediyor. Konu ile ilgili açıklama yapan turnuva koordinatörü Vefa Çelebi, hazırlıkların çalışmalarının titizlikle yürütüldüğünü ve kayıt sürecinin 25 Haziran tarihinde sona ereceğini söyledi.

Katılım yüksek

Çelebi “Belediyemiz tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen plaj futbolu turnuvamızın hazırlıklarını Kocaali Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile koordine olarak sürdürüyoruz. Geçtiğimiz hafta içi takım kayıtlarımızı almaya başladık. Bu gün itibari ile toplam on takım turnuvaya katılmak için müracaatta bulundu. Müracaat süremiz 25 Haziran tarihi mesai bitiminde sona erecek. Geçtiğimiz yıl 14 takımın katılı ile başlayan ve eleme usulü oynanan müsabakalar ile sona eren turnuvamız renkli görüntülere sahne olmuş, ilçe halkımızdan ve tatilcilerimizden oldukça yoğun ilgi görmüştü” dedi.

Formalar belediyeden

Turnuvaya yüksek katılım beklediklerini vurgulayan Çelebi “Bu yıl katılımın yüksek olacağını ve müsabakaların daha renkli geçeceğini tahmin ediyoruz. Ayrıca bu yılki turnuvamızda takımlarımızın forma ihtiyaçları Kocaali Belediyesi tarafından karşılanıyor. İlçe gençliğine ve spora olan desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Ahmet Acar’a teşekkür ediyoruz” dedi.

Perşembe, 19 Temmuz 2012 15:36 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Turnuva hazırlığı devam ediyor.